SCULPTRA – KWAS POLIMLEKOWY

NAJLEPSZY ZABIEG NA ZMARSZCZKI

Niestety wraz z wiekiem nasza skóra tworzy zdecydowanie mniej kolagenu. Zmarszczki zaczynają być bardziej widoczne (głębokie), owal twarzy traci swój młodzieńczy kształt, a skóra wiotczeje. Czy istnieje “eliksir młodości”, który w naturalny sposób jest w stanie zatrzymać proces starzenia się? To pytanie zadaje w naszej klinice Medycyny Estetycznej Kosmedica wiele pacjentek. I mamy mamy odpowiadamy, że TAK!

Jest nim zabieg SCULPTRA.

JAKIE EFEKTY DAJE SCULPTRA?

Efekt odmłodzenia skóry jest osiągany bez znieczulenia ogólnego, hospitalizacji i uciążliwej rekonwalescencji.

Wstrzyknięty preparat Sculptra pobudza komórki skóry do produkcji traconego wraz z upływem lat kolagenu, dając bardzo naturalny efekt. Skóra twarzy odzyskuje młodzieńczy wygląd – jest elastyczna, bez bruzd, linii i zmarszczek.

Sculptra działa subtelnie, ale skutecznie. Pierwsze rezultaty działania preparatu są widoczne po około 6 tygodniach od pierwszego z trzech zalecanych zabiegów i utrzymują się nawet przez dwa lata.

TWÓJ PROBLEM

  • zmarszczki
  • bruzdy 
  • utrata młodzieńczego owalu twarzy
  • wiotka skóra

PRZECIWWSKAZANIA ZABIEGU

  • infekcja bakteryjna lub wirusowa,
  • choroba nowotworowa,
  • skłonność do powstawania blizn,
  • okres ciąży i karmienia piersią,
  • alergia na składnik wstrzykiwanego preparatu,
  • zmiana ropna na skórze.

SCULPTRA – CO TO JEST?

Sculptra, czyli kwas polimlekowy, który jest bezpiecznym preparatem, pobudzającym skórę do odzyskiwania w sposób naturalny utraconej objętości i sprężystości. Jego działanie można porównać do bezoperacyjnego liftingu.Jest produktem biokompatybilnym z ciałem ludzkim. 

Preprat to zawiesina mikrocząsteczek kwasu L-polimlekowego w sterylnej wodzie do wstrzyknięć. Wprowadzona podskórnie lub głęboko śródskórnie Sculptra pobudza organizm do samodzielnej produkcji kolagenu. W ciągu kilku dni od zabiegu, zawarta w preparacie woda zostaje wchłonięta i zmarszczki ponownie stają się widoczne. Następnie mikrocząsteczki substancji czynnej preparatu Sculptra inicjują naturalny proces wypełniania zmarszczek i ujędrniania skóry. Już po serii zabiegów (średnio pacjent potrzebuje 3 zabiegów w serii) wykonanych w odstępach nie krótszych niż co 6 tygodni widoczna jest stopniowa, lecz zauważalna poprawa stanu skóry, która zyskuje naturalny młodzieńczy wygląd.

W odróżnieniu od innych kuracji, uzyskany efekt utrzymuje się do 2 lat!

SCULPTRA Warszawa. Już dziś umów się na zabieg SCULPTRA  w Klinice Kosmedica!

Nasi pacjenci skorzystali także z zabiegów:

SCARLET RF

SILKPEEL