O nas

 Na rynku działamy od 2000 roku, a od 2017 roku jesteśmy placówką medyczną, czyli Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej NZOZ. W naszej placówce korzystamy tylko z najwyższej klasy sprzętu medycznego, który ma odpowiednie certyfikaty i badania. Pracuje z nami dermatolog, lekarz medycyny estetycznej oraz onkolog. Na rynku wyróżnia nas doświadczenie. Dla nas zawsze ważna była, jest i będzie jakość, a nie ilość. Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny, a to oznacza, że układamy plany zabiegowe pod każdego pacjenta indywidualnie.

Specjalizujemy się w depilacji laserowej. Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy depilacja laserowa jest skuteczna i bezbolesna? Specjalizujemy się od 23 lat w depilacji laserowej, skutecznie pomagamy pacjentom w walce z niechcianym owłosieniem na twarzy i ciele. Jednak nasza Klinika wykonuje nie tylko depilację laserową, gdyż również zajmujemy się redukowaniem zmarszczek, rozstępów i blizn. Walczymy także z trądzikiem, naczynkami, naczyniakami oraz ze zmianami skórnymi, takimi jak: kurzajki, brodawki, zmiany wirusowe. Pomóc możemy również przy nadmiernej tkance tłuszczowej, cellulicie i wiotkości skóry. Potrafimy zadbać o skórę twarzy i ciała. Dla nas ważna jest stymulacja oraz naturalne efekty. W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna pozwala na naturalny lifting i odmłodzenie, dlatego w ofercie naszej klinki są tylko skuteczne i bezpieczne zabiegi. Wszystko to w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów, którzy chcą u nas zadbać o poprawę kondycji i wyglądu swojej skóry.

Zapraszamy na konsultacje. 

Zespół

Kosmedica o Naszej Klinice
Zuzanna

Magister kosmetolog z ponad 18 letnim doświadczeniem. Ukończyła Wyższą szkołę Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach laserowych oraz technologiach Hi – Tech, które jak uważa zmieniły oblicze kosmetologii.  Jest zwolenniczką łączenia technologii. wybiera minimalnie inwazyjne procedury zabiegowe, takie które  nie zmienią wyglądu, tylko zapewniają naturalny wygląd. Bezpieczeństwo pacjenta jest jej priorytetem. 

Prywatnie jest mamą , fanką zdrowego stylu życia,  aktywności fizycznej, uwielbia naturę i podróże. 

Andżelika

Ukończyła Warszawską Akademię Medyczną na kierunku Pielęgniarstwo oraz Małopolską Wyższą Szkołę im. Józefa Dietla w Krakowie, gdzie zdobyła specjalizację z Kosmetologii Medycznej. Jest ekspertką w zakresie kosmetologii estetycznej Hi-Tech, mezoterapii igłowej oraz laseroterapii. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w branżowych szkoleniach i wykładach. Charakteryzuje ją holistyczne i indywidualne podejście do każdego pacjenta, a budowanie relacji na wzajemnym zaufaniu to dla niej klucz do sukcesu. Jest przekonana, że troskliwa i regularna pielęgnacja skóry pod okiem specjalisty gwarantuje jej młody wygląd. Prywatnie pasjonuje się podróżami z plecakiem, jogą oraz zdrowym stylem życia. Dla niej rozwój osobisty zawsze stoi na pierwszym miejscu.

 
Anna

Magister kosmetologii,  absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, gdzie zdobyła gruntowne wykształcenie w zakresie kosmetologii klinicznej. Z wieloletnim doświadczeniem w branży, wykazuje się dobrą wiedzą i umiejętnościami, szczególnie w obszarze zabiegów z zakresu kosmetologii Hi – Tech, laseroterapii oraz pielęgnacji . Anna jest znana z tworzenia ciepłej, przyjaznej atmosfery, co sprawia, że wizyty u niej są nie tylko skuteczne, ale i przyjemne.  W Kosmedica, Anna jest gotowa pomóc Ci osiągnąć Twoje cele związane z sylweką, pielęgnacją i zdrowiem skóry, zapewniając komfort i pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Beata

Kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie oraz obecnie studentka fizjoterapii Akademii Medycznej Nauk Stosowanych Humanum w Warszawie. W swojej pracy zawsze podchodzi do problemu pacjenta kompleksowo, biorąc pod uwagę stan całego organizmu, by osiągnąć jak najlepsze efekty. W pracy z pacjentem bardzo ważne jest dla niej edukowanie w kierunku zdrowego stylu życia, by jak najdłużej zachować nie tylko ładną skórę ale i zdrowe, sprawne ciało i polepszyć jakość życia i samopoczucie. Specjalizuje się w zabiegach na ciało z wykorzystaniem najlepszych technologii Hi – Tech oraz w zabiegach na twarz. Prywatnie uwielbia każdą formę dbania o siebie, od treningu siłowego po dobrą książkę.

Makijaż permanentny Warszawa
Karolina
Moja droga z makijażem rozpoczęła się w 2011 roku. Ukończyłam szkolenie w Monachium w siedzibie firmy Long-Time-Liner®. Rok później wróciłam, aby zdobyć certyfikat Elite Linergist. Od tamtej pory makijaż permanentny towarzyszy mi niemal codziennie. Jestem zwolenniczką delikatnych kolorów i subtelnych form. Wypracowane przez lata doświadczenie pozwala mi dobierać kolory i kształty to każdego typu urody w taki sposób, aby podkreślać to, co w każdej twarzy najpiękniejsze. Przerysowanym i ciemnym makijażom mówię zdecydowane nie.
dr Grzegorz kołodziejski

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej. Specjalista I stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Posiada wieloletnią praktykę w dziedzinie laseroterapii. Zabiegi laserowe wykonuje od 1999 roku. Pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie renomowanych firm Cutera, Palomar, Lumenis, Deca, Reliant.

Duża wiedza i doświadczenie pozwalają mi na przeprowadzanie zarówno standardowych zabiegów laserowych, takich jak fotoodmładzanie, zamykanie naczyń i usuwanie zmian i przebarwień, jak i zabiegów skomplikowanych, do których można zaliczyć usuwanie wrodzonych znamion naczyniowych, tatuaży, dermabrazję laserową oraz laserowe zabiegi dermatochirurgiczne.

Przyjmuję dorosłych i dzieci.

dr Anna Pietraszko

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, uczestnik wielu szkoleń, kursów i workshopów. W myśl zasady „mniej znaczy więcej” – szczególny nacisk kładzie na wydobycie naturalnego piękna pacjentów oraz odtworzenie młodzieńczego wyglądu twarzy i ciała poprzez zastosowanie technik regeneracyjnych i stymulujących odnowę własnych komórek.

Całościowe podejście do pacjenta, łączenie technik pozwala uzyskać bardzo dobre efekty, a jednocześnie zachować naturalny i piękny wygląd.

Dr Michał Szyburski

Nowotwory należy leczyć u onkologa -jest ich bardzo wiele i wymagają one zróżnicowanej i odpowiednio skrojonej na potrzeby pacjenta terapii. Warto upewnić się, że leczenie, które zostanie zalecone, jest możliwym z najlepszych. Dr. Michał Szyburski, specjalista onkolog przygotuje na bazie dotychczas wykonanych badań diagnostycznych kompleksowy plan terapii oparty na najnowszych międzynarodowych wytycznych i w oparciu o najnowszą wiedzę onkologiczną. Jeśli będzie istniała taka konieczność zostaną zlecone dodatkowe badania w ramach karty DILO. Pacjent leczony przez profesjonalnego onkologa ma większe szanse na dostęp do nowoczesnego leczenia i wyleczenia. Konsultacja onkologiczna nie wymaga skierowania.

 

Wirtualny spacer po naszej klinice