LASER CO2 – USUWANIE ZMIAN SKÓRYNCH

ZAPOMNIJ O ZNAMIONACH SKÓRNYCH

Znamiona skórne bardzo często powodują dyskomfort w życiu codzienny i dodatkowo są nieestetyczne, szczególnie gdy umiejscowione są w okolicach twarzy. Mogą pojawić się na całym ciele, a ich powstanie ma różnorodne pochodzenie. W klinice Kosmedica pomagamy pacjentom z defektami skórnymi, wykorzystując najnowszą technologię – LASER CO.

NA CZYM POLEGA LASEROWE USUWANIE ZNAMION?

Zabieg laserowego usuwania zmian skórnych w Warszawie polega na wykorzystaniu promienia lasera do odparowania zmiany skórnej. Wykorzystanie światła laserowego pozwala na usuwanie zmian skórnych z pozostawieniem niewielkiej, prawie niewidocznej blizny.

Odpowiednio dobrana długość fali oraz czas działania lasera znacznie minimalizuje ryzyko uszkodzenia otaczających tkanek. Pozostała po zabiegu rana goi się szybko i na ogół bez pozostawienia widocznej blizny.

TWÓJ PROBLEM

  • znamiona
  • brodawki
  • kurzajki
  • włókniaki
  • blizny

PRZECIWWSKAZANIA ZABIEGU

  • tworzenie się keloidu lub nadmiernego bliznowacenia
  • stan zapalny, który takie jak np. opryszczka
  • zakażenie ogólnoustrojowe

KTO WYKONUJE ZABIEG – LASEROWE USUWANIE ZNAMION?

W Klinice Kosmedica zabieg z użyciem lasera CO2 wykonuje dr Grzegorz Kołodziejski Specjalista I stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej. 

Posiada wieloletnią praktykę w dziedzinie laseroterapii. Zabiegi laserowe wykonuje od 1999 roku, wykorzystując w swej praktyce najnowsze urządzenia laserowe renomowanych firm Cutera, Palomar, Lumenis, Deca, Reliant.

Duża wiedza i doświadczenie w tym zakresie, pozwalają na przeprowadzanie zarówno standardowych zabiegów laserowych, takich jak fotoodmładzanie, zamykanie naczyń i usuwanie zmian naczyniowych, przebarwień, jak i zabiegów skomplikowanych, do których można zaliczyć usuwanie wrodzonych znamion naczyniowych, dermabrazję laserową oraz laserowe zabiegi dermatochirurgiczne (usuwanie włókniaków, brodawek, nowotworów skóry).

USUWANIE ZNAMION LASEREM WARSZAWA  – już dziś umów się na konsultację z dr Grzegorzem Kołodziejskim.

Nasi pacjenci skorzystali także z zabiegów:

Silkpeel

SILKPEEL

Scarlet RF

SCARLET RF