Dermatologia

W klinice medycyny estetycznej Kosmedica przeprowadzamy zabiegi z zakresu dermatologii. Dysponujemy urządzeniami do usuwania różnego rodzaju zmian skórnych oraz zamykania poszerzonych naczyń. Konsultujemy i leczymy pacjentów z trądzikiem i innymi chorobami skóry. Zapraszamy na konsultacje, która pomoże nam ułożyć plan leczenia.

W naszej Klinice mogą Państwo skorzystać z małoinwazyjnych zabiegów, obejmujących zarówno twarz, jak i całe ciało. Częstym problemem, z którym borykają się osoby odwiedzające klinikę, są różnego typu znamiona, które mogą przeradzać się w niebezpieczne zmiany skórne. Nasi dermatolodzy diagnozują i usuwają wszelkie zmiany skórne. Niektóre niedoskonałości mogą być usuwane przy pomocy lasera CO2, który pozwala na precyzyjne skierowanie światła, a tym samym ochronę zdrowych tkanek. Możliwość regulowania długości fali pozwala na skuteczne pozbycie się m.in. włókniaków, kurzajek czy blizn.

Laser diodowy stosowany jest również do zamykania naczynek na twarzy i dekolcie oraz niwelowania rumienia, pojawiającego się szczególnie w sytuacjach stresowych. Do zamykania większych naczyń, zlokalizowanych głównie na nogach, wykorzystywany jest laser Nd-Yag, który dzięki specjalnej głowicy pozwala na trwałe usunięcie pajączków podczas kilku zabiegów. Przy mniejszej ilości naczynek do zamknięcia zwykle wystarcza pojedyncza procedura.

Dermatologia obejmuje również leczenie trądziku, dotykającego również osoby dorosłe. Cera ze skłonnością do powstawania zmian skórnych wymaga szczególnej pielęgnacji, możliwej do zapewnienia dzięki specjalistycznym sprzętom, takim jak m.in. Silk Peel. Przy jego pomocy wykonujemy zabieg eksfoliacji, polegający na złuszczaniu martwego naskórka oraz jednoczesnym aplikowaniu w głąb skóry substancji aktywnych, mających działanie leczące.

W naszej klinice zlokalizowanej na warszawskiej Woli i w Śródmieściu przeprowadzamy także fotoodmładzanie, które napina i ujędrnia skórę. Dermatologom pozwala ono również na zamykanie naczynek oraz usunięcie przebarwień potrądzikowych i posłonecznych oraz tych powstałych wraz z upływem lat.”

 

LASEROWE USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH – LASER CO2

Najlepszy laser do usuwania zmian skórnych takich jak: włokniaki, brodawki wirusowe czy kurzajki. Efekty widoczne są natychmiast, czas rekonwalestencji jest  bardzo krótki. Laser CO2 odmładza tez skóre twarzy, dłoni oraz niweluje blizny.

USUWANIE BLIZN POTRĄDZIKOWYCH

Laser frakcyjny to najskuteczniejszy i najlepszy laser do walki z bliznami i przebarwienami. Doceniany przez lekarzy i pacjentów  na całym świecie.

LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK

Laser CUTERA to najskuteczniejszy i najlepszy laser do walki z naczynkami, przebarwienami czy trądzikiem różowatym.Doceniany przez lekarzy i pacjentów  na całym świecie.

Laser cutera stosowany jest również do zamykania naczynek na twarzy i dekolcie oraz niwelowania rumienia, pojawiającego się szczególnie w sytuacjach stresowych. Do zamykania większych naczyń, zlokalizowanych głównie na nogach, wykorzystywany jest laser Nd-Yag, który dzięki specjalnej głowicy pozwala na trwałe usunięcie pajączków podczas kilku zabiegów.

Dermatologia obejmuje również leczenie trądziku, dotykającego również osoby dorosłe. Cera ze skłonnością do powstawania zmian skórnych wymaga szczególnej pielęgnacji, możliwej do zapewnienia dzięki specjalistycznym sprzętom, takim jak m.in. Silk Peel. Przy jego pomocy wykonywany jest zabieg eksfoliacji, polegający na złuszczaniu martwego naskórka oraz jednoczesnym aplikowaniu w głąb skóry substancji aktywnych, mających działanie nawilżające i regenerujące.

Klinika Warszawa, Wola, Bemowo, centrum, Śródmieście.

Szybki kontakt 513 513 000