Zaznacz stronę

Mezoterapia igłowa

Chcesz wyglądać lepiej, a jednocześnie zależy Ci, aby zmiany w Twoim wyglądzie nie były zbyt widoczne? Polecamy Ci mezoterapię. To zabieg, który szybko poprawi kondycję skóry, jej napięcie i jędrność, a efekt będzie bardzo naturalny.

Chcesz aby Twoja skóra wyglądała lepiej, a jednocześnie zależy Ci, aby zmiany w Twoim wyglądzie nie były zbyt widoczne?

Polecamy mezoterapię. To zabieg, który poprawi kondycję skóry, jej napięcie i jędrność, a efekt będzie bardzo naturalny!

Mezoterapia to najpopularniejszy zabieg medycyny estetycznej, który pozwala zachować naturalny wygląd twarzy. Mezoterapia to niechirurgiczny zabieg medyczny polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych. Najczęściej stosowana w profilaktyce ANTI AGING oraz w terapii powstrzymującej łysienie.

Przed zabiegiem:

Dwa dni przed zabiegiem powstrzymaj się od przyjmowania leków obniżających krzepliwość krwi np. aspiryny, ponieważ zwiększają ryzyko wystąpienia siniaczków. Jeśli Twoja skóra jest szczególnie podatna na zasinienia poinformuj o tym lekarza. Zwykle w takich sytuacjach, zaleca się smarowanie skóry kilka dni przed zabiegiem, maścią z witaminą K. Gdy masz skłonność do opryszczki, zarówno przed zabiegiem i po zabiegu zażywaj Heviran.

Zabieg:

Jego pierwszy etap to oczyszczenie skóry, a następnie miejscowe znieczulenie obszaru poddawanego zabiegowi (np. kremem Emla lub maścią tetrakainową).Po upływie około 40 minut przystępuje się do podania preparatu. Do wyboru jest kilka metod, na przykład takie, które wykorzystują specjalne urządzenia do mezoterapii. Jedną z nich to mezogun – pistolet, który dokładnie dozuje ilość substancji oraz kontroluje głębokość jej podania. W pistoletach wykorzystuje się siłę działania sprężonego powietrza, co powoduje, że igła błyskawicznie zanurza się w skórze, dzięki temu zabieg jest mniej bolesny i trwa krócej.

Po zabiegu:

Bezpośrednio po nim skóra jest zaczerwieniona i delikatnie obrzęknięta. Mogą być też widoczne drobne grudki, przypominające zatopione pod skórą kropelki wody. Wchłoną się one następnego dnia. Jeżeli po mezoterapii powstają ewentualne siniaczki , widać je zaraz po zabiegu.

Efekt:

Pozytywne zmiany zauważysz tuż po zabiegu. Jednak pełna efekty mezoterapii widoczne będą po upływie około tygodnia. Zabieg jest najskuteczniejszy, jeśli wykonuje się go w seriach (ilośc zabiegów zależy od rodzaju preparatu i indywidualnych potrzeb). Najlepiej też powtarzać go co 4-6 miesięcy.

Czas zabiegu: 15-20 minut (plus czas znieczulenia)

Cena: zależy od rodzaju preparatu i jego ilości.

Przeciwwskazania:

– alergia na którąkolwiek z substancji zawartych w preparacie
– ciąża i okres karmienia piersią
– czynne infekcje
– aktywna opryszczka
– choroby autoimmunologiczne
– skóra źle tolerująca iniekcje (bardzo płytko unaczyniona lub ze skłonnością do powstawania bliznowców)
– terapie lekami obniżającymi krzepliwość krwi

NIE TYLKO NA TWARZ!

Mezoterapia to technika, która stosowana jest na różnych partiach ciała. Poprzez iniekcje, preparaty mogą być podawane w skórę głowy, na brzuch, okolicę ramion, uda lub pośladki. Odpowiednio dobrany koktajl składników potrafi ujędrnić skórę , zniwelować cellulit, zadziałać wspomagająco w terapii łysienia.

PREPARATY NA KTÓRYCH WYKONUJEMY ZABIEGI MEZOTERAPII

KOLAGEN LINERASE – Przełomowy zabieg w gabinetach medycyny estetycznej w aspekcie ujędrniania, zwiększania gęstości i elastyczności oraz regeneracji i odbudowy skóry. Jest to bezpieczny preparat, który nie wywołuje reakcji alergicznej ani skutków ubocznych.  Dzięki swoim niezwykłym właściwościom wspomaga produkcję własnego kolagenu. Po zabiegu skóra jest jędrna, nawilżona i rozjaśniona a zmarszczki wygładzone. Rekomendujemy wykonanie od 2 do 4 zabiegów. Efekty są widoczne nawet już po 7 dniach.

Zastosowanie:

 • regeneracja i odbudowa ubytków skórnych
 • poprawa gęstości i jędrności skóry
 • redukcja zmarszczek, wiotkości skóry, leczenie blizn
 • poprawa elastyczności i sprężystości skóry twarzy i całego ciała

Trwałość efektów: Uzyskane rezultaty utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Dzięki tej terapii skóra staje się młodsza nawet o 5 lat.

Preparat zawiera: Kolagen typu I w postaci proszku.

PRINCESS RICH –  to nieusieciowany kwas hialuronowy stosowany jest w zabiegach mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu. Zawiera 18 mg/ml kwasu hialuronowego i najwyższe stężenie glicerolu (20 mg/ml) wśród obecnych na rynku produktów do mezoterapii, co wpływa na jakość i efektywność zabiegu. Głęboko nawilża i odżywia skórę, pozwalając zachować jej naturalną młodość, napięcie i elastyczność.

Zastosowanie:

 • preparat do iniekcji naskórka lub głębszych warstw skóry, który działa jako wypełniacz małych zmarszczek takich jak: kurze łapki, zmarszczki śmiechu czy zmarszczki wokół ust
 • poprawa gęstości skóry
 • znakomicie nawilża skórę odwodnioną, może więc być używany nawet przed opalaniem lub po nim

Utrzymywanie się efektu: Produkty daje naturalny i długotrwały efekt, utrzymujący się od 6 do 12 miesięcy. Dla uzyskania optymalnego rezultatu zaleca się cykle trzech zabiegów, wykonywanych co dwa lub trzy tygodnie.

Preparat zawiera:
Nieusieciowany kwas hialuronowy – 18 mg/ml
Glicerol – 20 mg/ml

AQUASHINE BR to wyjątkowy produkt o działaniu przeciwstarzeniowym, rekomendowany w terapii rewitalizacji skóry i walki z przebarwieniami. Produkt rozjaśnia skórę, zapobiega powstawaniu przebarwień oraz rozświetla, poprawiając elastyczność skóry. Dodatkowo rewitalizuje, głęboko nawilża i nawadnia skórę. Aquashine BR przeznaczony jest do skóry twarzy, szyi, dekoltu. Aquashine BR redukuje przebarwienia, plamy starcze i piegi oraz zmniejsza proces syntezy melaniny. Zapobiega również procesowi nadmiernej hiperpigmentacji, rozświetla oraz wyrównuje koloryt skóry. Aquashine BR redukuje drobne zmarszczki, rewitalizuje zmęczoną i przesuszoną skórę oraz nawilża i nawadnia.

Zastosowanie:

 • rekomendowany w celu osiągnięcia efektu ,,subtelnej rewolucji”, czyli: rozjaśnienie i rozświetlenie.
 • rewitalizacja oraz nawilżenie skóry twarzy.

Stosowanie i efekty: Wykonuje się w seriach 3 zabiegów co 1 miesiąc, a następnie – 1 zabieg co cztery miesiące.

Preparat zawiera:

 • Nieusieciowany kwas hialuronowy, całkowicie biodegradowalny w stężeniu 1,5%,
 • Kompleks 7 peptydów: Dekapeptyd-29, Oligopeptyd-62 – rozluźnienie mięśni w skórze, Acetyl Dekapeptyd-3 – synteza kolagenu, Oligopeptyd-24, Oligopeptyd-72 – odbudowa i regeneracja, Oligopeptyd-34, Oligopeptyd-51 – rozjaśnienie i rozświetlenie.

 

 

AQUASHINE BTX  jest delikatny wypełniacz w formie żelu. Składa się:

 1. Nieusieciowany kwas hialuronowy, całkowicie biodegradowalny w stężeniu 1,5%
 2. Kompleks peptydowy: Dekapeptyd-29, Oligopeptyd-62, Acetyl Dekapeptyd-3, Oligopeptyd-24, Oligopeptyd-72, Oligopeptyd-34, Oligopeptyd-51.

Zalety Revofil Aquashine BTX

 • korekta średnich i głębokich zmarszczek, bruzd, fałd nosowo-wargowych,
 • przywrócenia kształtu twarzy (zmarszczki na czole, zmarszczki wokół ust itp.)
 • aktywnie stymuluje odnowę komórkową i napięcie tkanek miękkich twarzy
 • stabilizuje aktywność mięśni małych skóry i wygładza skórę.

Wskazania:

 • Odbudowa
 • Rozluźnienie mięśni w skórze
 • Rozjaśnienie i zapobieganie przebarwieniom
 • Terapia przeciwstarzeniowa i zapobieganie zmianom inwolucyjnym skóry (zmianom wstecznym, zanikowi)
 • Blizny potrądzikowe oraz ubytki na skórze

DR CYJ hair filler – terapia na skórę głowy. Innowacyjny produkt, skuteczny w walce z wypadaniem włosów. Prace na tym preparatem trwały ponad 10 lat – ich zwieńczeniem jest nowa opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego.

Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również nowa opatentowana przez Caregen technologia PRZEDŁUŻONEGO UWALNIANIA SUBSTANCJI AKTYWNYCH – „Sustained Release Technology” – działa jeszcze 14 dni po aplikacji.

To zupełny przełom jeśli chodzi o sposób dostarczania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Korzyści ze stosowanie Hair Fillera to:

 • Optymalna ilość skoncentrowanego produktu (1ml) z opatentowaną technologią przedłużonego uwalniania składników aktywnych.
 • Bardzo dogodna forma strzykawki gotowej do użycia.
 • Miękka formuła – łatwa w podawaniu.
 • Minimalna bolesność zabiegu.
 • Krótki czas zabiegu – wysoko stężony preparat peptydowy.

Wskazania i zastosowanie:

 1. CYJ Hair Filler powstrzymuje wypadanie włosów, pobudza ich wzrost i pielęgnuje skórę głowy, wspomaga krążenie krwi i rewitalizuje Mieszki włosowe. Pobudza wzrost włosów, zwiększający wielkość mieszków włosowych. Przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn z alopecją, osób po przeszczepie włosów, dla każdego kto chce pogrubić i zagęścić włosy. Właściwe zastosowanie:
 • metoda iniekcji – ręcznie
 • głębokość iniekcji – śródskórnych lub do skóry właściwej
 • miejsce iniekcji – skóra głowy

Dawka i sposób podawania

Przygotowanie

Pacjenci: nie pić alkoholu na tydzień przed zabiegiem. W przypadku przyjmowania leków lub uprzednio występujących niepożądanych reakcji na lek należy poinformować o tym lekarza przed zabiegiem

Składniki aktywne:

 • Kwas hialuronowy (0,7%),
 • Peptydy biomimetyczne: Dekapeptyd-28, Oligopeptyd-71, Oktapeptyd-2, Dekapeptyd-18, Oligopeptyd-54, Oktapeptyd-11, Dekapeptyd-10.

Dekapeptyd-10; Oktapeptyd-11; Oktapeptyd-2

 • Pobudzenie angiogenezy w obrębie mieszków włosowych
 • Zahamowanie apoptozy
 • Stymulacja wzrostu włosa

Dekapeptyd-18; Dekapeptyd-28

 • Aktywacja wzrostu włosa poprzez białka Wnt
 • Pobudzenie komórek macierzystych
 • Namnażanie keratynocytów

Oligopeptyd-54

 • Zablokowanie wpływu DHT powodującego łysienie
 • Zatrzymanie wypadania włosów

Oligopeptyd-71

 • Przywrócenie pigmentacji włosów
 • Formowanie nowych włosów

Przeciwwskazania.

Kobiety w ciąży i karmiące, dzieci i nieletni poniżej 18 r. ż., uczulenie na którykolwiek ze składników, zmiany skórne, choroby skóry, infekcje lub następstwa zakażeń paciorkowcami, przyjmowanie leków immunosupresyjnych, terapia sterydowa, choroby autoimmunologiczne, niewyrównana cukrzyca, choroby reumatyczne, powtarzające się anginy i zapalenie wsierdzia.

DR.CYJ Hair Filler jest certyfikowany certyfikatem medycznym CE

Neauvia Hydro Deluxe Połączenie głębokiego nawilżenia i biostymulacji. Nawilżanie, rewitalizacja, stymulacja produkcji kolagenu. Regeneracja, korekta zmarszczek powierzchownych, odmłodzenie dłoni. Hydro Deluxe zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, wzbogaconego 0,01% hydroksyapatytu wapnia. Ta unikatowa kompozycja aktywuje i wspiera naturalne procesy produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się grubsza i jędrniejsza. Do osiągnięcia optymalnych rezultatów wystarcza zazwyczaj seria 4 zabiegów przeprowadzonych w odstępach 3 tygodni. Aby zapewnić długotrwały efekt, warto pod koniec serii zaproponować pacjentowi przeprowadzenie zabiegu uzupełniającego, który powinien zostać wykonany po upływie sześciu miesięcy.

Redukcja kurzych łapek, regeneracja szyi i ramion regeneracja łokci i kolan zmniejszanie rozstępów, odmładzanie dłoni, mezoterapia

Dermaheal Eyebag Solution to innowacyjny koktajl do mezoterapii z peptydami biomimetycznymi redukujący worki pod oczami i opuchnięcia. To unikalne połączenie peptydów biomimetycznych.

DZIAŁANIE:

 • poprawia mikrokrążenie
 • redukuje worki pod oczami i opuchnięcia
 • zapobiega zastojom limfatycznym
 • usuwa poduszeczki tłuszczowe okolic oczu
 • zapobiega odkładaniu się tłuszczu
 • uelastycznia i napina skórę dając efekt jej odmłodzenia
 • ma działanie rozjaśniające i rozświetlające

AKTYWNE SKŁADNIKI:

Tripeptide-41, Nonapeptide-18, Oligopeptide-61, Oligopeptide-73.

Light Eyes Ultra to rewitalizujący koktajl nowej generacji. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu. Ta wyjątkowa kombinacja jako jedyna wśród dostępnych na rynku preparatów jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy.

Zastosowanie:

 • niwelowanie niedoskonałości skóry takich jak cienie pod oczami lub opuchlizna
 • poprawa mikrokrążenia
 • korekcja cienkich zmarszczek

Utrzymywanie się efektu:
Efekty można zobaczyć już po pierwszym zabiegu. Dla maksymalnych efektów zaleca się poddanie całej serii 3 zabiegów w odstępach co 2-3 tygodnie. Odświeżonym spojrzeniem możemy cieszyć się przez około pół roku.

Preparat zawiera:

 • Kwas hialuronowy.
 • Heksapeptydy- Rozciągają zmarszczki mimiczne dzięki zdolności hamowania nadmiernej kurczliwości fibroblastów i redukuje presję na kolagen, generując efekt rozkurczania. To substancja powstała z kombinacji 6 aminokwasów działających na skórę, redukuje napięcie mięśni skóry twarzy, odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek mimicznych.
 • Rozmaryn – Dzięki jego tonizującym właściwościom i stymulacji krążenia to wspaniały przeciwobrzękowy składnik, podnoszący skuteczność drenażu.
 • Jagoda – Antyoksydanty zawarte w owocach jagód sprawiają, że komórki skóry stają się bardziej elastyczne i trwałe. Hamują działanie wielu enzymów odpowiedzialnych za destrukcję kolagenu oraz tych zmniejszających elastyczność tkanek. Antyoksydanty mają także pozytywny wpływ na ścianki naczyń krwionośnych, redukując poziom odkładających się tam glikoprotein.
 • Ruszczyk – Działa korzystnie na system naczyń krwionośnych, na który ma mocno tonizujący wpływ.Dodatkowo posiada silne właściwości drenujące.

 

 

 

Mezoterapia igłowa z gotowych preparatów
Twarz 700 PLN – 900 PLN
Szyja 500 PLN – 700 PLN
Twarz + szyja 1000 PLN – 1200 PLN
Twarz + szyja + dekolt 1100 PLN – 1400 PLN
Oczy 500 PLN
Rozstępy skórne Od 400 PLN
Uda i pośladki (terapia antycellulitowa) 1200 PLN
Brzuch 800 PLN
Skóra głowy 500 PLN
Aquashine BTX, Liserane, StylAge hydro/hydro max, Restylane skinbooster, Dr cyj, NCTF 135 HA, RRS,Light Eye, Eye Bag
KLINIKA CENTRUM

Warszawa Śródmieście, ul. Piękna 15 lok. 32
Wejście od ul.Pięknej przy przystanku autobusowym.

tel. 22 412 80 77  lub kom. 513 513 000

 
KLINIKA WOLA

Warszawa Wola, ul. Mroczna 5a
(wjazd od ulicy Górczewskiej) vis a vis Wola Parku
przystanek autobusowy GÓRALSKA
numery autobusów - 109, 154, 171, 190, 523.

tel. 22 877 27 72 lub kom. 513 513 000

FORMULARZ KONTAKTOWY

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszą ofertą zabiegów medycyny estetycznej!

W naszych klinikach medycyny estetycznej Kosmedica w Warszawie (Warszawa-Wola, Warszawa-Śródmieście) wykonujemy zabiegi m.in.: DEPILACJA LASEROWA, MEDYCYNA ESTETYCZNA, DERMATOLOGIA LASEROWA, PROGRAMY ZABIEGOWE, OFERTA SPECJALNA, DERMAPEN, SCARLET, RFPERFECT PEEL, JETT PLASMA, Laser LightSheer, Laser frakcyjny diodowy Clear+Brilliant, Intraceuticals, SilkPeel MD Platinum, ICOONE Med., Twarz ,Oczy, Usta, Szyja, Dekolt, Ramiona Ciało, Strefa Mężczyzny, Makijaż permanentny, Kosmetyki pielęgnacyjne, Nasze urządzenia, Zaproszenia upominkowe, Vouchery prezentowe Bony. Serdecznie zapraszamy

KOSMEDICA © 2019 | by Marton Design