Zaznacz stronę

Lipoliza iniekcyjna

 

Usuwanie miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej metodą intralipoterapii przy zastosowaniu preparatu Aqualyx, to obecnie jedyna skuteczna niechirurgiczna alternatywa dla zabiegów liposukcji.

Aqualyx jest jedynym zarejestrowanym na świecie preparatem do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej BEZ FOSFATYDYLOCHOLINY. Zawarty w preparacie deoksycholan sodu ma działanie powodujące uszkodzenie błony komórki tłuszczowej i usunięcie jej z organizmu.

Najlepsze efekty osiągane są u pacjentów z lekką nadwagą lub z wagą prawidłową, u których doszło do miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej w takich miejscach jak brzuch, biodra, bryczesy, wewnętrzna strona kolan i które nie ulegają redukcji pomimo ćwiczeń i diety.

Zabieg intralipoterapii polega na podaniu preparatu Aqualyx bezpośrednio do tkanki tłuszczowej poprzez iniekcje (zazwyczaj 1-2) przy zastosowaniu specjalnie do tego opracowanych igieł. Zaletą tej metody jest ograniczona ilość wkłuć, co ogranicza ból, ryzyko powstawania siniaków oraz uszkodzeń skóry. Zabieg mogą przeprowadzać wyłącznie przeszkoleni lekarze, trwa ok. 30 min.

OBJAWY BEZPOŚREDNIO PO ZABIEGU

Odczuwa się lekkie swędzenie, pieczenie oraz tkliwość w miejscu podania preparatu. Przez kolejne kilka dni może być widoczne zaczerwienienie i obrzęk, skóra może być bolesna i tkliwa. Jest to normalna reakcja organizmu i ustępuje samoistnie po kilku dniach. Tak jak po wszystkich zabiegach iniekcyjnych, również po zabiegu Aqualyx może pojawić się krwiak w miejscu iniekcji.

Przeciwwskazania:

– ostre choroby wątroby i nerek
– choroby tarczycy
– choroby krwi związane z nadmiernym krwawieniem
– stosowanie leków rozrzedzających krew
– ciąża
– karmienie piersią

Cena: 450 zł / amp.

Lipoliza Aqualix

Podbródek

400 PLN – 1200 PLN

Brzuch

400 PLN – 1200 PLN

Biodra

400 PLN – 1000 PLN

Uda

400 PLN – 1200 PLN

Kolana

400 PLN – 1000 PLN

KLINIKA CENTRUM

Warszawa Śródmieście, ul. Piękna 15 lok. 32
Wejście od ul.Pięknej przy przystanku autobusowym.

tel. 22 412 80 77  lub kom. 513 513 000

 
KLINIKA WOLA

Warszawa Wola, ul. Mroczna 5a
(wjazd od ulicy Górczewskiej) vis a vis Wola Parku
przystanek autobusowy GÓRALSKA
numery autobusów – 109, 154, 171, 190, 523.

tel. 22 877 27 72 lub kom. 513 513 000

FORMULARZ KONTAKTOWY

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszą ofertą zabiegów medycyny estetycznej!

W naszych klinikach medycyny estetycznej Kosmedica w Warszawie (Warszawa-Wola, Warszawa-Śródmieście) wykonujemy zabiegi m.in.: DEPILACJA LASEROWA, MEDYCYNA ESTETYCZNA, DERMATOLOGIA LASEROWA, PROGRAMY ZABIEGOWE, OFERTA SPECJALNA, DERMAPEN, SCARLET, RFPERFECT PEEL, JETT PLASMA, Laser LightSheer, Laser frakcyjny diodowy Clear+Brilliant, Intraceuticals, SilkPeel MD Platinum, ICOONE Med., Twarz ,Oczy, Usta, Szyja, Dekolt, Ramiona Ciało, Strefa Mężczyzny, Makijaż permanentny, Kosmetyki pielęgnacyjne, Nasze urządzenia, Zaproszenia upominkowe, Vouchery prezentowe Bony. Serdecznie zapraszamy

KOSMEDICA © 2019 | by Marton Design