Zaznacz stronę

Medycyna estetyczna

W naszej klinice stawiamy na naturalne efekty odmładzania. W dzisiejszej Medycynie estetycznej mniej znaczy więcej!

 

Do jednych z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej jest mezoterapia, której rodzaj można dobrać odpowiednio do potrzeb oraz kondycji skóry. Mezoterapia igłowa oraz jej alternatywna wersja Dermapen oraz zabiegi Icone Med, które pozwalają przywrócić młodzieńczy wygląd skóry nie tylko w obrębie twarzy, ale również innych fragmentów ciała, które dzięki tego typu zabiegom zyskują jędrność i elastyczność.

Zakres medycyny estetycznej obejmuje także zabiegi poprzez które możliwe jest wymodelowanie owalu twarzy i ust z wykorzystaniem nie tylko toksyny botulinowej, ale również kwasu hialuronowego, którego poziom wraz z wiekiem stopniowo spada, powodując m.in. wiotczenie skóry oraz opadanie kącików ust i oczu. Aby przywrócić im preferowany kształt warto skorzystać z zabiegów, takich jak m.in. Skinboosters, czy Wolumetria i modelowanie twarzy, pozwalające niwelować oznaki tzw. opadania grawitacyjnego oraz przywrócić sprężystość skóry twarzy i dekoltu. Innym zabiegiem, który pomaga niwelować zwiotczenia, szczególnie te w okolicy oczu jest Jett Plasma Lift Medical.

W zakres świadczonego wsparcia wchodzą także inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak m.in. lipoliza iniekcyjna czy usuwanie przebarwień przy pomocy lasera. Dzięki nim, możliwe jest pozbycie się niedoskonałości skóry, które pozwala przywrócenie młodzieńczego wyglądu.