Zaznacz stronę

Medycyna estetyczna

W naszej klinice stawiamy na naturalne efekty odmładzania. W dzisiejszej Medycynie estetycznej mniej znaczy więcej!

Laser frakcyjny Clear + Brilliant

Laserowy resurfacing – uwielbiany przez gwiazdy, redukuje zmarszczki, roższezone pory, blizny.

SCARLET RF  

Frakcyjna radiofrekfencja mikroigłowa HIT medycyny estetyczne. Nieinwazyjny lifting, redukcja chomików, blefaroplastyka powiek.

DERMAPEN 4

Jedyne oryginalne urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania. Dermapen zanany jest na całym świecie ze względu na swoją skuteczność. Wielokrotnie nagradzany. Rozwiązuje wiele problemów skóry twarzy i ciała.

ICOONE MED 

Icoone to wspaniałe urządzenie do modelowania sytlwetki, bezpieczne przy wielu problemach skóry. Leczy cellulit, redukuje wiotką skórę, modeluję i ujędrnia ciało.

Wampirzy Lifting - Osocze Bogatopłytkowe

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – WAMPIRZY LIFTING

Mezoterapia Igłowa

MEZOTERAPIA IGŁOWA

BOTOX

TOKSYNA BOTULINOWA – BOTOX 

Kwas hialuronowy

KWAS HIALURONOWY

Scarlet RF

ULTRA NAWILŻENIE

WOLUMETRIA TWARZY

WOLUMETRIA TWARZY

MODELOWANIE TWARZY

MODELOWANIE TWARZY

SCULPTRA

SCULPTRA KWAS POLIMLEKOWY

NICI

NICI LIFTINGUJĄCE

LIPOLIZA INIEKCYJNA

LIPOLIZA INIEKCYJNA

SCULPTRA

JETT PLASMA

SILKPEEL MEDYCZNA MIKRODERMABRAZJA

Silkpeel to mikrodermabrazja z infuzją porównywalaną do wodorowego oczyszczania skóry. Zabieg skutecznie leczy wiele problemów skórnych twarzy i ciała.

USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Laserowy resurfacing – uwielbiany przez gwiazdy, redukuje zmarszczki, roższezone pory, blizny.

STYMULATORY TKANKOWE

Do jednych z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej jest mezoterapia, której rodzaj można dobrać odpowiednio do potrzeb oraz kondycji skóry. Mezoterapia igłowa oraz jej alternatywna wersja Dermapen oraz zabiegi Icone Med, które pozwalają przywrócić młodzieńczy wygląd skóry nie tylko w obrębie twarzy, ale również innych fragmentów ciała, które dzięki tego typu zabiegom zyskują jędrność i elastyczność.

Zakres medycyny estetycznej obejmuje także zabiegi poprzez które możliwe jest wymodelowanie owalu twarzy i ust z wykorzystaniem nie tylko toksyny botulinowej, ale również kwasu hialuronowego, którego poziom wraz z wiekiem stopniowo spada, powodując m.in. wiotczenie skóry oraz opadanie kącików ust i oczu. Aby przywrócić im preferowany kształt warto skorzystać z zabiegów, takich jak m.in. Skinboosters, czy Wolumetria i modelowanie twarzy, pozwalające niwelować oznaki tzw. opadania grawitacyjnego oraz przywrócić sprężystość skóry twarzy i dekoltu. Innym zabiegiem, który pomaga niwelować zwiotczenia, szczególnie te w okolicy oczu jest Jett Plasma Lift Medical.

W zakres świadczonego wsparcia wchodzą także inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak m.in. lipoliza iniekcyjna czy usuwanie przebarwień przy pomocy lasera. Dzięki nim, możliwe jest pozbycie się niedoskonałości skóry, które pozwala przywrócenie młodzieńczego wyglądu.