Zaznacz stronę

Laseroterapia Hi-Tech

Technologia laserowa i HI-Tech  dostępna w naszej klinice pozwala rozwiązać wiele problemów skórnych. Ponad 2o letnie doświadczenie w pracy z urządzeniami pozwala nam oferować Państwu najlepsze i najskuteczniejsze technologie. W naszych klinikach pracujemy tylko na certyfikowanych urządzeniach, które gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność.

Od 20 lat specjalizujemy się w zabiegach laserowych. Naszą specjalizacją jest depilacja lasrowa laserem LIGHT SHEER, posaiadamy wszytkie rodzaje sysemu Light Sheer –  DUET, ET, DESIRE. Wiele lat pracy wciąż na tym samym sytemie utwierdza nas w jego skuteczności. Laser Light Sheer marki LUMENIS jest medycznym laserem posiadającym certyfikat FDA. Doświadczenie i wieloletni rozwój wyróżnia nas na mapie Warszawy. Nasze techniki zabiegowe wypracowane przez wiele lat pozwalają nam skutecznie walczyć z nadmiernym owłosieniem, naczynkami, starzejącą się skórą, bliznami, rozstępami i innymi problemami skóry. Wszytkie urządzenia dokładnie testujemy, stawiamy na jakość i efekt. Zapraszamy na konsultacje, które pomogą nam ułożyć plan leczenia indywidualnie dobrany do państwa potrzeb.

LIGHT SHEER – EPILACJA

Od 20 lat skutecznie pomagamy pacjentom z problemem nadmiernego owłosienia. Doświadczenie, certyfikowany sprzęt to gwarancja skutecznej depilacji. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

SCARLET RF  

Frakcyjna radiofrekfencja mikroigłowa HIT medycyny estetyczne. Nieinwazyjny lifting, redukcja chomików, blefaroplastyka powiek.

Laser frakcyjny Clear + Brilliant

Laserowy resurfacing – uwielbiany przez gwiazdy, redukuje zmarszczki, roższezone pory, blizny.

ZAMYKANIE NACZYNEK

Laser CUTERA to najskuteczniejszy i najlepszy laser do walki z naczynkami, przebarwienami czy trądzikiem różowatym.Doceniany przez lekarzy i pacjentów  na całym świecie.

SILKPEEL MEDYCZNA MIKRODERMABRAZJA

Silkpeel to mikrodermabrazja z infuzją porównywalaną do wodorowego oczyszczania skóry. Zabieg skutecznie leczy wiele problemów skórnych twarzy i ciała.

Blomdahl medyczne przekłuwanie uszu

Blomdahl to metoda którą wyróżnia system przekłuwania obu uszu na raz.

KRIOLIPOLIZA COOLTECH

Bezpieczna i skuteczna technologia urządzenia Cooletch pozwala szybko i skutecznie pozbyć się tkanki tluszowej z najtrudniejszych partii ciała.

VELLASHAPE III

Mocno celowana terapia redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu i wiotkiej skóry. Technologia wielbiana przez gwiazdy, skuteczność potwierdzona certyfikatem FDA.

ICOONE MED 

Icoone to wspaniałe urządzenie do modelowania sytlwetki, bezpieczne przy wielu problemach skóry. Leczy cellulit, redukuje wiotką skórę, modeluję i ujędrnia ciało.

GENEO PIELĘGNACJA 3 w 1

Zabieg łaczy w sobie złuszczanie, wtłaczanie substancji aktywnych i dotlenianie. Szybki efekt, idealny przed wielkim wyjsciem. Efekt: pełna blasku skóra!

INTRACEUTICALS infuzja tlenowa

Ulubiony zabieg gwiazd Hollywood. Mocno nawadniający zabieg oparty na niskocząsteczkowym kwasie hialuronowym. Efekt promiennie, wygładzonej i młodszej skóry gwatantowany!

DERMAPEN 4

Jedyne oryginalne urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania. Dermapen zanany jest na całym świecie ze względu na swoją skuteczność. Wielokrotnie nagradzany. Rozwiązuje wiele problemów skóry twarzy i ciała.

LASER CO2

LASER CO2

Najlepszy laser do usuwania zmian skórnych takich jak: włokniaki, brodawki wirusowe czy kurzajki. Efekty widoczne są natychmiast, czas rekonwalestencji jest  bardzo krótki. Laser CO2 odmładza tez skóre twarzy, dłoni oraz niweluje blizny.

Przy pomocy tego typu urządzeń, możliwe jest również zamykanie naczynek. W zależności od tego, czy dotyczy ono twarzy czy nóg, można je wykonać przy pomocy lasera diodowego lub Nd-Yag, wyposażonego w specjalną głowicę.

Do zabiegów wykonywanych w Klinice Medycyny Estetycznej Kosmedica w Warszawie, należą również te z wykorzystaniem Jett Plasma Lift Medical, pozwalające na skuteczne usuwanie zwiotczeń powiek oraz zmarszczek, bruzd czy rozstępów. Dzięki nim, skóra staje się bardziej napięta i elastyczna, co pomaga odzyskać młodzieńczy wygląd.

Klinika Kosmedica, znajdująca się w Warszawie, poza laseroterapią świadczy również wsparcie obejmujące małoinwazyjne zabiegi z wykorzystaniem urządzenia medycznego Icoon. Przy jego pomocy możliwe jest usunięcie cellulitu, zwiotczeń, nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz innych zmian o charakterze estetycznym. Ponadto zabiegi Icoon proponowane są także osobom borykającym się z różnorodnymi przypadłościami i schorzeniami, wśród których można wyróżnić m.in. obrzęki limfatyczne, bóle stawów i mięśni czy zaparcia, które powodują dyskomfort w codziennych sytuacjach. Icoon pozwala również niwelować oznaki starzenia w obrębie twarzy oraz jej wrażliwych części, takich jak okolice oczu czy ust, które wraz z wiekiem mają tendencję do utraty jędrności i opadania.

KLINIKA CENTRUM

Warszawa Śródmieście, ul. Piękna 15 lok. 32
Wejście od ul.Pięknej przy przystanku autobusowym.

 
KLINIKA WOLA

Warszawa Wola, ul. Mroczna 5a
(wjazd od ulicy Górczewskiej) vis a vis Wola Parku
przystanek autobusowy GÓRALSKA
numery autobusów – 109, 154, 171, 190, 523.

FORMULARZ KONTAKTOWY

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszą ofertą zabiegów medycyny estetycznej!

W naszych klinikach medycyny estetycznej Kosmedica w Warszawie (Warszawa-Wola, Warszawa-Śródmieście) wykonujemy zabiegi m.in.: DEPILACJA LASEROWA, MEDYCYNA ESTETYCZNA, DERMATOLOGIA LASEROWA, PROGRAMY ZABIEGOWE, OFERTA SPECJALNA, DERMAPEN, SCARLET, RFPERFECT PEEL, JETT PLASMA, Laser LightSheer, Laser frakcyjny diodowy Clear+Brilliant, Intraceuticals, SilkPeel MD Platinum, ICOONE Med., Twarz ,Oczy, Usta, Szyja, Dekolt, Ramiona Ciało, Strefa Mężczyzny, Makijaż permanentny, Kosmetyki pielęgnacyjne, Nasze urządzenia, Zaproszenia upominkowe, Vouchery prezentowe Bony. Serdecznie zapraszamy

KOSMEDICA © 2019 | by Marton Design