Zaznacz stronę

ZABIEGI DERMAQUEST

Twoja skóra może być wciąż młoda i promienna!

Witamy w nowym wymiarze pielęgnacji skóry!

Laboratorium DermaQuest to amerykańska marka profesjonalna gwarantująca ponadprzeciętne rezultaty w specjalistycznej pielęgnacji skóry.

Markę wykreował i stworzył w 1999 roku światowej sławy chemik – Sam Dhatt.
Jego pasja i ogromne doświadczenie sprawiły, że formuły DermaQuest to kwintesencja najnowszych osiągnieć w świecie kosmetologii i medycy przeciwstarzeniowej.
Wszystkie kosmeceutyki DermaQuest produkowane są w USA, ich formuły nie zawierają parabenów i nigdy nie były testowane na zwierzętach.

DermaQuest to:

Pionier i współtwórca przełomowego stosowania roślinnych komórek macierzystych w formie liposomów i ekstraktów roślinnych!

Komórki macierzyste odgrywają ogromną rolę w medycynie regeneracyjnej, a ich odkrycie zostało okrzyknięte przełomem w świecie kosmetologii.

Prekursor liposomowych formuł z peptydami biomimetycznymi i neuropeptydami!

Peptydy biomimetyczne naśladują obecne w skórze substancje i oddziałują na komórki docelowe, dając spektakularne rezultaty w terapii przeciwstarzeniowej. Neuropeptydy wykazują działanie zbliżone do działania toksyny botulinowej, przez co efektywnie redukują głębokość zmarszczek mimicznych. W formułach DermaQuest peptydy biomimetyczne występują w formie liposomów i stosowane są w ich najbardziej efektywnym stężeniu.

Światowy lider terapii opartych na czystym retinolu!

Retinol to czysta postać witaminy A dająca najlepsze rezultaty potwierdzone klinicznie w terapii przeciwstarzeniowej i przeciwtrądzikowej.
W formułach występuje czysty retinol w połączeniu z lipofilową witaminą C: BV-OSC. Formuły DermaQuest oparte są na 0,2% , 1% i 4% retinolu, dając spektakularne rezultaty w specjalistycznej terapii skóry. Kosmeceutyki z retinolem wykorzystują opatentowany system specjalistycznych liposomów, który zapewnia sukcesywne uwalnianie witaminy A, zwiększa jej stabilność niwelując ryzyko podrażnienia.

DermaQuest jest pierwszym i jedynym laboratorium kosmoceutyków medycznych, które połączyło zaawansowaną technologię liposomów, wysoko efektywnych komórek macierzystych, czystego retinolu, witaminy C z wysoce efektywnym kwasem ferulowym!

Kwas ferulowy to bardzo silny antyoksydant, który stabilizuje substancje aktywne, zwiększa ich efektywność oraz pełni rolę naturalnego filtra UV.

Jego działanie przeciwrodnikowe jest na tyle spektakularne, że doczekał się wielu badań klinicznych potwierdzających jego skuteczność.
Na chwilę obecną jest jednym z najbardziej pożądanych anytoksydantów w formułach kosmoceutyków medycznych.
ZABIEGI

PEELING PEPTYDOWY nazywany alternatywą botoksu. Alfahydroksykwasy (kwas glikolowy, salicylowy, mlekowy) zostały połączone z substancjami aktywnymi takimi jak neuropeptyd Argileine, która jest skróconą formą toksyny botulinowej i działa na podobnej zasadzie i działa na podobnej zasadzie oraz Matrixyl, którego działanie daje taki rezultat jak po stosowaniu czystego retinolu.

Jest to idealny zabieg dla skór z utratą jędrności, ze zmarszczkami grawitacyjnymi i mimicznymi, również w okolicy oczu. Wyrównuje powierzchnię skóry, ujednolica jej koloryt. W gabinecie, oprócz zasadniczego peelingu, wykonujemy dalszą pielęgnację polegającą na wprowadzeniu serum depigmentującego, nawilżającego oraz specjalnej masce podnoszącej owal twarzy.

Wskazania:

-zmarszczki mimiczne, również wokół oczu
-utrata jędrności i elastyczności skóry
-zmarszczki grawitacyjne
-zmarszczki utrwalone
-nierówna powierzchnia i szary koloryt

Rezultaty:

Skóra może zacząć się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, jeżeli złuszczanie występuje jest bardzo delikatne
Silnie wygładza zmarszczki mimiczne już w trakcie trwania zabiegu
Powoduje rozkurcz mięśni, przez co delikatnie unieruchamia mimikę wygładzając utrwalone zmarszczki mimiczne
Rozjaśnia skórę i przebarwienia

Częstotliwość:

Seria: 6 zabiegów co 7-10 dni, dwa razy w roku
Po zakończeniu serii przy skórze skłonnej do powstawania zmarszczek mimicznych sugerowane jest wykonywanie zabiegu 1 raz w miesiącu

Uwagi:
Peeling całoroczny, pod warunkiem nie opalania skóry i występowania odpowiednich temperatur
Peeling również na okolicę oczu
Peeling również dla skór naczyniowych

Czas zabiegu 75 min. Cena zabiegu 350 zł

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy DermaQuest to program normalizujący przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami.

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy DermaQuest to program normalizujący przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami.
Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni – źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K. Miąższ zawiera dużą ilość beta-karotenu, który bardzo łatwo penetruje przez naskórek, gdzie ulega przekształceniu do kwasu retinowego – najbardziej aktywnej formy witaminy A, oraz palmitynianu retinylu czyli estrowej formy o działaniu antyoksydacyjnym. Witamina A działa seboregulująco, zmniejszając łojotok, tworzenie się zaskórników i zmian zapalnych, przez co efekt czystej skóry osiągany jest w bardzo krótkim czasie. Zabieg wzbogacony jest o nisko stężone kwasy keratolityczne jak: kwas migdałowy, salicylowy, nordihydrogwajaretowy, które również wykazują właściwości antybakteryjne i sebostatyczne. Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie probiotyków w postaci enzymów proteolitycznych otrzymywanych w procesie organicznego rozkładu dyni. Probiotyki zapobiegają namnażaniu się szkodliwych bakterii, przez co zmniejszają i niwelują ryzyko infekcji oraz problemów skórnych. Dzięki zastosowaniu substancji przeciwzapalnych jak niacynamid, komórki macierzyste z pomarańczy i lilaka pospolitego, skóra po zabiegu jest zmatowiona, rozjaśniona i odpowiednio nawilżona.

Wskazania:

-skóra mieszana, łojotokowa, zanieczyszczona
-krostki, grudki, zaskórniki
-błyszczenie się skóry
-rozszerzone pory
-tendencja do przebarwień pozapalnych

Rezultaty:

-reguluje pracę gruczołów łojowych
-niweluje zmiany ropne, krostki, zaskórniki, obkurcza ujścia gruczołów łojowych
-zmniejsza łojotok i tworzenie się ognisk zapalnych
-silnie rozjaśnia skórę

Częstotliwość:

Seria: 8 zabiegów co 14-21 dni, dwa razy w roku

Czas zabiegu 60 min. – 90 min. – 270 zł – 300 zł

Peeling Z KWASEM L-ASKORBINOWYM [15%], KWASEM MLEKOWYM [10%] I KWASEM FERULOWYM [1%]

Peeling Vitamin C Peel to ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych antyoksydantów z enzymami i peptydami biomimetycznymi. Zabieg rekomendowany jest dla każdego typu skóry, w szczególności naczynkowej, skłonnej do powstawania przebarwień i z zaznaczonymi oznakami starzenia egzogennego. Fundamentem terapeutycznym całego zabiegu jest witamina C w postaci tetraizopalmitynianu askorbylu [4%], a także kwasu L-askorbinowego [15%] w połączeniu z kwasem ferulowym [1%]. Witamina C wykazuje samodzielne właściwości antyoksydacyjne, jak również regeneruje witaminę E znajdującą się we wszystkich komórkach skóry wzmacniając jej system naprawczy i fotoprotekcyjny. Jest niezbędną witaminą do produkcji kolagenu i elastyny, dlatego wpływa na zagęszczenie skóry, hamuje aktywność tyrozynazy ograniczając przebarwienia i wzmacnia naczynia krwionośne. Połączenie witaminy C z kwasem ferulowym chroni skórę przed zmianami DNA i promieniowaniem UV. Kuracja wzbogacona jest o enzymy proteolityczne z papai, ananasa i arbuza, które działają wygładzająco i przeciwzapalnie, przywracając komfort skórze suchej i podrażnionej. Sensorycznym dopełnieniem zabiegu jest zastosowanie olejku i wyciągu z komórek macierzystych
z pomarańczy, o wspaniałym cytrusowym aromacie i niezwykłych właściwościach przeciwzmarszczkowych.

Peeling Vitamin C Peel to ekskuzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych antyoksydantów z enzymami i peptydami biomimetycznymi. Zabieg rekomendowany jest dla każdego typu skóry, w szczególności naczynkowej, skłonnej do powstawania przebarwień i z zaznaczonymi oznakami starzenia egzogennego. Fundamentem terapeutycznym całego zabiegu jest witamina C w postaci tetraizopalmitynianu akorbylu [4%], a także kwasu L-askorbinowego [15%] w połączeniu z kwasem ferulowym [1%].

Witamina C wykazuje samodzielne właściwości antyoksydacyjne, jak również regeneruje witaminę E znajdującą się we wszystkich komórkach skóry wzmacniając jej system naprawczy i fotoprotekcyjny. Jest niezbędną witaminą do produkcji kolagenu i elastyny, dlatego wpływa na zagęszczenie skóry, hamuje aktywność tyrozynazy ograniczając przebarwienia i wzmacnia naczynia krwionośne. Połączenie witaminy C z kwasem ferulowym chroni skórę przed zmianami DNA i promieniowaniem UV. Kuracja wzbogacona jest o enzymy proteolityczne z papai, ananasa i arbuza, które działają wygładzająco i przeciwzapalnie, przywracając komfort skórze suchej i podrażnionej. Sensorycznym dopełnieniem zabiegu jest zastosowanie olejku i wyciągu z komórek macierzystych z pomarańczy, o wspaniałym cytrusowym aromacie i niezwykłych właściwościach przeciwzmarszczkowych.

Wskazania:

-skóra narażona na powstawanie przebarwień
-nierówny koloryt i oznaki starzenia, spowodowane nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV
-skóra naczyniowa, trądzik różowaty
-utrata jędrności i elastyczności
-ukóra narażona na stres oksydacyjny i zanieczyszczenia środowiska, w tym skóra palaczy
-wzmocnienie antyoksydacyjnych właściwości skóry po silnym stresie emocjonalnym
-przebarwień Nierówny koloryt i oznaki starzenia, spowodowane nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV.
-skóra naczyniowa, trądzik różowaty
-utrata jędrności i elastyczności
-skóra narażona na stres oksydacyjny i zanieczyszczenia środowiska, w tym skóra palaczy
-wzmocnienie antyoksydacyjnych właściwości skóry po silnym stresie emocjonalnym
-wzmocnienie fotoprotekcyjnego systemu skóry w okresie o silniejszym nasłonecznieniu

Rezultaty:

-wyrównanie kolorytu i zmniejszenie przebarwień naskórkowych
-wyraźne rozświetlenie skóry również wokół oczu, poprawa tekstury skóry
-silne nawilżenie i wygładzenie
-spłycenie linii i zmarszczek
-zmniejszenie rumienia i wzmocnienie naczyń krwionośnych
-możliwe lekkie złuszczanie do kilku dni po zabiegu

Częstotliwość:

Seria: 6 zabiegów co 10-14 dni, dwa razy w roku

Czas zabiegu 60 min. cena zabiegu 300 xzł

Retinol C Infusion Peel

Z RETINOLEM [4%], KWASEM L-ASKORBINOWYM [15%] I NEODERMYLEM® [1%]

Retinol C Infusion Peel to ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych form witaminy A i C o silnych właściwościach przeciwstarzeniowych i ujędrniających. Zabieg rekomendowany jest dla skóry z widocznymi oznakami starzenia jak utrata jędrności, zmarszczki, nierówna struktura oraz dla skóry dojrzałej skłonnej do rumienia i teleangiektazji. Zabieg wykorzystuje retinoidy w postaci beta-karotenu pochodzenia dyniowego oraz czystego retinolu [4%], które silnie wpływają na proliferację nowych białek podporowych skóry: kolagenu i elastyny. Retinoidy dodatkowo regulują pracę gruczołów łojowych oraz poprawiają strukturę i koloryt naskórka. Zabieg dostarcza skórze silną dawkę niezbędnej do produkcji kolagenu witaminy C, w postaci najbardziej czynnej biologicznie. Kwas L-askorbinowy [15%] został ustabilizowany i wzmocniony przez silny antyoksydant i substancję mającą zdolność naprawy DNA, czyli kwas ferulowy [1%]. Zabieg dodatkowo wprowadza do skóry najnowszy peptyd biomimetyczny okrzyknięty beziniekcyjnym wypełniaczem zmarszczek. Neodermyl® [1%] ma duży wpływu na syntezę kolagenu typu III, który wraz z wiekiem gwałtownie zanika.

Zabieg działa na kilku płaszczyznach skóry, dlatego jego efektywność jest bardzo wysoka.Retinol C Infusion Peel to ekskuzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych form witaminy A i C o silnych właściwościach przeciwstarzeniowych i ujędrniających. Zabieg rekomendowany jest dla skóry z widocznymi oznakami starzenia jak utrata jędrności, zmarszczki, nierówna struktura oraz dla skóry dojrzałej skłonnej do rumienia i teleangiektazji. Zabieg wykorzystuje retinoidy w postaci beta-karotenu pochodzenia dyniowego oraz czystego retinolu [4%], które silnie wpływają na proliferację nowych białek podporowych skóry: kolagenu i elastyny. Retinoidy dodatkowo regulują pracę gruczołów łojowych oraz poprawiają strukturę i koloryt naskórka.

Wskazania:

-zmarszczki i utrata jędrności na twarzy i szyi
-utrata elastyczności
-skóra z niedoskonałościami
-skóra zmęczona i pozbawiona blasku
-skóra naczyniowa skłonna do rumienia i teleangiektazji

Rezultaty:

-skóra zaczyna się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, złuszczanie umiarkowane trwa max. do 6 dni
-silna poprawa struktury skóry
-poprawa jędrności i elastyczności
-spłycenie zmarszczek
-poprawa kolorytu i zmniejszenie przebarwień naskórkowych

Częstotliwość:

Seria: 6 zabiegów co 10-14 dni, dwa razy w roku

Czas zabiegu 60 min. cena zabiegu 350 zł

Azelaic Peel Z KWASEM AZELAINOWYM [10%], KWASEM KOJOWYM [5%] I BV-OSC [4%]

Delikatny resurfacing na bazie kwasu azelainowego [10%] i kwasu kojowego [5%]. Zabieg skierowany dla bardzo wrażliwych skór z problemem przebarwień, w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz w początkowym stadium trądziku różowatego. Kwas kojowy wykazuje działanie depigmentacyjne poprzez hamowanie aktywności tyrozynazy. Rozjaśnia powstałe już przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Dodatkowo działa przeciwzapalnie i reguluje pracę gruczołów łojowych.

Kwas azelainowy, stosowany w terapiach depigmentacyjnych – posiada właściwości hamujące aktywność tyrozynazy, dzięki czemu wyrównuje koloryt skóry i rozjaśnia przebarwienia. Wykazuje działanie keratolityczne, reguluje proces keratynizacji naskórka, zmniejsza wydzielanie sebum.

Z uwagi na działanie przeciwzapalne i antybakteryjne polecany jest w terapiach przeciwtrądzikowych, również przy trądziku różowatym.

Azelaic Peel stanowi terapeutyczne wsparcie antybiotykowych terapii przeciwtrądzikowych.
Kuracja dodatkowo zawiera spektakularną formę witaminy C: BV-OSC [4%] oraz kwas alfa-liponowy [10%], które działają przeciwzapalnie, łagodzą rumień i zmniejszają zaczerwienienie skóry.

Dodatkowo działa przeciwzapalnie i reguluje pracę gruczołów łojowych. Kwas azelainowy, stosowany w terapiach depigmentacyjnych – posiada właściwości hamujące aktywność tyrozynazy, dzięki czemu wyrównuje koloryt skóry i rozjaśnia przebarwienia. Wykazuje działanie keratolityczne, reguluje proces keratynizacji naskórka, zmniejsza wydzielanie sebum. Z uwagi na działanie przeciwzapalne i antybakteryjne polecany jest w terapiach przeciwtrądzikowych, również przy trądziku różowatym. Azelaic Peel stanowi terapeutyczne wsparcie antybiotykowych terapii przeciwtrądzikowych.

Wskazania:

-skóra wrażliwa
-skóra naczyniowa o podłożu łojotokowym
-trądzik zaskórnikowo-grudkowy
-początkowe stadium trądziku różowatego
-przebarwienia naskórkowe
-przewlekłe zapalenie mieszków włosowych u mężczyzn
-wspomaganie antybiotykowych kuracji przeciwtrądzikowych

Rezultaty:

-wyrównanie powierzchni i kolorytu
-rozjaśnienie przebarwień pozapalnych
-zmniejszenie stanów zapalnych, krost, grudek i zaskórników
-obkurczenie ujść gruczołów łojowych i zmniejszenie łojotoku

Częstotliwość:

Seria: 6 zabiegów co 7 dni, dwa razy w roku.

Czas zabiegu 60 min. cena zabiegu 300 zł

 

Dermokosmetyki terapeutyczne DERMAQUEST

Wszystkie produkty DermaQuest są pozbawione parabenów oraz nie są testowane na zwierzętach. Kosmetyki te są wybierane i polecane przez specjalistów z dziedziny dermatologii i kosmetologii. Na ten fakt wpływa przede wszystkim silna koncentracja składników aktywnych w produktach.

Założenia marki DermaQuest to:

-stosowanie wyselekcjonowanych składników aktywnych
-wysoka ich koncentracja
-efekty potwierdzone badaniami naukowymi
-kosmetyki wolne od substancji zapachowych i parabenów
-zawartość w produktach komórek macierzystych pochodzenia roślinnego celem działania przeciwzapalnego i regeneracyjnego
-zawartość w produktach liposomów w celu dotarcia do najgłębszych warstw skóry

W produktach DermaQuest najczęściej stosowanymi składnikami aktywnymi są:

– komórki macierzyste pochodzenia roślinnego
-substancje rozjaśniające np. kwas L-askorbinowy(stabilna postać wit.C)
-peptydy
-alfa i beta-hydrokrykwasy (AHA i BHA)
-nadtlenek benzoilu
-minerały – cynk i tytan
-olej arganowy
-antyoksydanty m.in witamina E i witamina A
-enzymy z papai, ananasa i dyni

Główną siedzibą firmy jest Północna Kalifornia w USA, która jest miejscem produkcji i dystrybucji wszystkich kosmetyków DermaQuest.

PRODUKTY MARKI DERMAQUEST DOSTĘPNE SĄ W NASZYCH KLINIKACH

ul.Piękna 15 lok. 32
ul.Mroczna 5a

Zapytaj o produkt 513 513 000

Zabiegi Marki DermaQuest – Nowość!

DermaQuest Peeling Azelaic

 

 

300 PLN

DermaQuest Peeling Dyniowy

 

 

300 PLN

DermaQuest Peeling Peptydowy

 

 

350 PLN

DermaQuest Peeling Retinol C Infusion

 

350 PLN

DermaQuest Peeling Vitamin C

 

 

300 PLN

DermaQuest Terapeutyczny Zabieg Dyniowy

 

270 PLN

KLINIKA CENTRUM

Warszawa Wola, ul. Piękna 15 lok. 32
(wjazd od ulicy Górczewskiej) vis a vis Wola Parku
przystanek autobusowy GÓRALSKA
numery autobusów – 154, 171, 190, 410, 501, 507, 523.

 
KLINIKA WOLA

Warszawa Śródmieście, ul. Mroczna 5a

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszą ofertą zabiegów medycyny estetycznej!

W naszych klinikach medycyny estetycznej Kosmedica w Warszawie (Warszawa-Wola, Warszawa-Śródmieście) wykonujemy zabiegi m.in.: DEPILACJA LASEROWA, MEDYCYNA ESTETYCZNA, DERMATOLOGIA LASEROWA, PROGRAMY ZABIEGOWE, OFERTA SPECJALNA, DERMAPEN, SCARLET, RFPERFECT PEEL, JETT PLASMA, Laser LightSheer, Laser frakcyjny diodowy Clear+Brilliant, Focus RF+ TALUS, Intraceuticals, SilkPeel MD Platinum, ICOONE Med., Twarz ,Oczy, Usta, Szyja, Dekolt, Ramiona Ciało, Strefa Mężczyzny, Makijaż permanentny, Kosmetyki pielęgnacyjne, Nasze urządzenia, Zaproszenia upominkowe, Vouchery prezentowe Bony. Serdecznie zapraszamy

KOSMEDICA © 2018 | by Marton Design