Zaznacz stronę

DERMAPEN 4 

Odmładzanie przez nakłuwanie! Twoja skóra może być wciąż młoda i promienna!

Klinika medycyny estetycznej Kosmedica w Warszawie prezentuje urządzenie, którego zadaniem jest przywrócenie skórze odmłodzonego, zdrowego oblicza. Dermapen to niewielkie narzędzie pobudzające procesy regeneracyjne za pomocą automatycznego mikronakłuwania naskórka. Ten przypominający mazak mechanizm, dzięki kompaktowemu rozmiarowi oraz specjalnemu kształtowi końcówki, może być wykorzystywany również w takich newralgicznych miejscach jak np. okolice oczu.

Dermapen to metoda, którą można stosować zamiennie z tradycyjną mezoterapią igłową oraz rollerami. Urządzenie wyróżnia się tym, że dzięki dokładnemu, pionowemu nakłuwaniu będzie dobrym wyborem również dla osób z cienką, delikatną skórą, skłonną do podrażnień. Dermapen posiada 12 pulsujących igieł, działających z prędkością do 1300 nakłuć na sekundę. Nakłucia są automatyczne, w przeciwieństwie do manualnego działania przy mezoterapii igłowej.

Szybkość dostarczania substancji czynnych w głąb skóry (na głębokość od 0,25 do 2,5 mm) ma na celu intensywną stymulację fibroblastów, produkujących między innymi kolagen. Ponadto zadaniem pulsujących igieł molibdenowych oraz pionowej aplikacji jest zapewnienie wydajności i bezpieczeństwa przeprowadzanego zabiegu. Okres rekonwalescencji wynosi ok. 4 dni.

DERMAPEN® zdobył PERŁĘ DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ w 2017 roku. Został także wyróżniony nagrodą BEST MEDICAL DEVICE w USA jako najlepsze urządzenie medyczne, stanowiące złoty standard w technice mikronakłuwania skóry. Zabiegi z użyciem tego urządzenia posiadają certyfikat FDA,CE.

Znajdz zabieg

Zalety zabiegu:

– ciągła kontrola nad procesem przebudowy skóry,
– zróżnicowana i precyzyjna głębokość działania (od 0,5 mm do 2,5 mm),
– cztery poziomy prędkości iniekcji (aż do 1300 nakłuć na sekundę),
– bezpieczeństwo zabiegu dzięki sterylnie zapakowanym jednorazowym igłom otwieranym przy pacjencie,
– krótki czas zabiegu,
– odczucia pacjenta są ograniczone do minimum – koniec z bolesnymi wkłuciami,
– krótszy czas rekonwalescencji.

Dermapen stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące skórze.

Jak do tego dochodzi ?

Po wykonaniu nakłuwania w pierwszym etapie nasza skóra rozpoczyna produkować kolagen, elastynę i kwas hialuronowy. To natomiast powoduje dalsze pobudzenie fibroblastów, które odpowiadają za przebudowę skóry. Właśnie wtedy zaczynamy zauważać na swojej twarzy poprawę elastyczności i gęstości skóry. W ostatnim etapie następuje poprawa unaczynienia skóry i prawidłowej przebudowy tkanek.

Wskazania do zabiegu:

– drobne zmarszczki,
– poszarzałą skórę,
– rozszerzone pory,
– przebarwienia,
– wiotką i cienką skórę,
– rozstępy,
– blizny potrądzikowe, pooperacyjne lub pooparzeniowe.

Przed zabiegiem

Nakłuwanie z użyciem urządzenia Dermapen ten nie wymaga wcześniejszego przygotowania.

Zabieg

Zabieg z zastosowaniem sprzętu Dermapen trwa około 30-45 minut w zależności od partii ciała poddawanej iniekcji. Skórę znieczulamy kremem znieczulającym a następnie dokładnie ją dezynfekujemy. W trakcie zabiegu widoczne jest równomierne zaróżowienie skóry z możliwością bardzo drobnych wybroczyn.

Po zabiegu

Bezpośrednio po nakłuwaniu Dermapenem pacjentka może odczuwać gorąco i lekkie pieczenie. Z kolei następnego dnia skóra może być zaróżowiona, napięta, jak po lekkim oparzeniu słonecznym. W kolejnych dnia skóra może się delikatnie złuszczać. Przez ten czas zaleca się stosowanie preparatów łagodzących oraz przespieszających regenerację skóry (np. Zinalfat). Przez okres 7 tygodni unikamy opalania (w tym solarium) i korzystamy z filtrów (SPF 50).

Efekt

Pierwsze efekty są już zauważalne po 5-7 dniach. Dodatkowo wciągu pierwszego tygodnia od zabiegu skóra lepiej wchłania kosmetyki pielęgnujące. Ostateczny rezultat otrzymamy po upływie 4 tygodni.

Zauważysz:

– ujędrnienie skóry,
– spłycenie zmarszczek,
– redukcje przebarwień skóry,
– wyrównanie blizn, szram oraz rozstępów.

Przeciwskazania

– choroby nowotworowe,
– infekcje,
– choroby autoimmunologiczne,
– zaburzenia krzepnięcia,
– stosowanie leków antykoagulacyjnych (np. Aspiryna),
– ciąża i okres karmienia piersi,
– aktywna opryszczka,
– aktywny trądzik,
– otwarte/świeże rany,
– skłonność do bliznowców.

Czas zabiegu ok. 45 – 60 minut
Dowiedz się więcej o zabiegu, przeprowadzanym w naszej warszawskiej klinice tel. 513 513 000
Zabieg jest teraz w ofercie specjalnej, sprawdź

 

Zobacz, jak działa urządzenie DERMAPEN

KLINIKA CENTRUM

Warszawa Śródmieście, ul. Piękna 15 lok. 32
Wejście od ul.Pięknej przy przystanku autobusowym.

tel. 22 412 80 77  lub kom. 513 513 000

KLINIKA WOLA

Warszawa Wola, ul. Mroczna 5a
(wjazd od ulicy Górczewskiej) vis a vis Wola Parku
przystanek autobusowy GÓRALSKA
numery autobusów – 109, 154, 171, 190, 523.

tel. 22 877 27 72 lub kom. 513 513 000

FORMULARZ KONTAKTOWY

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszą ofertą zabiegów medycyny estetycznej!

W naszych klinikach medycyny estetycznej Kosmedica w Warszawie (Warszawa-Wola, Warszawa-Śródmieście) wykonujemy zabiegi m.in.: DEPILACJA LASEROWA, MEDYCYNA ESTETYCZNA, DERMATOLOGIA LASEROWA, PROGRAMY ZABIEGOWE, OFERTA SPECJALNA, DERMAPEN, SCARLET, RFPERFECT PEEL, JETT PLASMA, Laser LightSheer, Laser frakcyjny diodowy Clear+Brilliant, Intraceuticals, SilkPeel MD Platinum, ICOONE Med., Twarz ,Oczy, Usta, Szyja, Dekolt, Ramiona Ciało, Strefa Mężczyzny, Makijaż permanentny, Kosmetyki pielęgnacyjne, Nasze urządzenia, Zaproszenia upominkowe, Vouchery prezentowe Bony. Serdecznie zapraszamy

KOSMEDICA © 2019 | by Marton Design