Zaznacz stronę

MAKIJAŻ PERMANTETNY

Powinien być dyskretny, jakby go wcale nie było! Delikatny kolor ust, uregulowany kształt brwi – w tym tkwi  urok tatuażu twarzy. Makijaż powinien być jak najbardziej naturalny, tylko taki zapewni naturalne i najbardziej zadowalające rezultaty.

 

Zabiegi makijażu premanentnego wykonywane są na jednym z najlepszych urządzeń dostępnych na europejskim rynku: urządzeniu Long-Time-Liner Contour MED 2000 z wykorzystaniem barwników mineralnych.

Zabiegi wykonywane tym aparatem dają minimalne odczucia bólowe. W metodzie tej igła nie dochodzi do skóry właściwej, pracuje bardzo powierzchownie i nie ma obawy, że barwnik wbity za głęboko pozostawi trwały i nierówny tatuaż. Zabiegi przeprowadzane są z zachowaniem całkowitej sterylności. Do zabiegów używa się jednorazowych sterylnych igieł. oferujemy Paniom zabiegi makijażu trwałego, którego efekty utrzymują się od trzech do pięciu lat.

Conture make-up wykonany metodą LONG TIME LINER to najłagodniejsza metoda makijażu trwałego na świecie znana i uznana od ponad dziesięciu lat.

Efektem zabiegu jest niezwykle dyskretny i piękny dotyk koloru sprawiający, iż nasze klientki czują się zadbane przez cały dzień.

Zabiegi w naszym gabinecie wykonuje Linergistka, posiadająca tytuł Elite Linergist, który przyznawany jest najlepszym linergistkom metody Long Time Liner.

Na czym polega zabieg?

Przy pomocy najwyższej klasy aparatu do makijażu trwałego Conture MED 2000 (certyfikat produktu medycznego CE 01234) wprowadzone zostają do trzeciej warstwy naskórka pigmenty mineralne (certyfikat produktu medycznego CE 0123), niealergizujące, bezpieczne nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Pigmenty osadzone w przestrzeni międzykomórkowej utrzymują się w niej w widoczny sposób od trzech do pięciu lat stopniowo ulegając rozjaśnieniu.

Nieznaczne podrażnienie, zaczerwienienie lub obrzęk skóry mogące wystąpić podczas zabiegu zazwyczaj ustępują w przeciągu paru godzin, co pozwala na powrót do zwykłej aktywności życiowej następnego dnia po zabiegu.

Dzięki tej najdelikatniejszej z metod makijażu trwałego możemy:

– dyskretnie podkreślić kontury ust lub wypełnić je w całości kolorem
– zagęścić i nadać piękny kształt brwiom podkreślić wyrazistość oczu poprzez narysowanie cieniutkiej linii między rzęsami.

Komu potrzebny jest makijaż trwały?

– kobietom zadbanym i aktywnym – Conture Make-Up pozwala oszczędzić czas poświęcany na codzienne wykonanie makijażu
– osobom, których praca związana jest z eksponowaniem twarzy
– kobietom w dojrzałym wieku, aby przywrócić wyrazistość rysom
– osobom z wadą wzroku, którym precyzyjne wykonanie makijażu sprawia trudność
– osobom po wypadku lub chorobach, aby zrekonstruować rysunek brwi, rzęs czy ust.

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest:

– ciąża

– infekcja

– cukrzyca

– łuszczyca

– przyjmowanie leków sterydowych

Makijaż permanentny (Zabieg wykonuje Kosmetolog z tytułem ELITE LINERGIST, urządzeniem Long Time Liner.)

Lip Light – rozświetlenie ponad konturem ust

200 PLN

Kreski górne oczu dekoracyjne

900 PLN

Usta

1200 PLN

Kreski górne oczu – zagęszczenie lini rzęs

600 PLN

Kreski dolne oczu

450 PLN

Makijaż brwi metodą cieniowania

900 PLN

Makijaż brwi metodą włoskową

1200 PLN

* Pogrubienie kreski górnej oczu

300 PLN

KLINIKA CENTRUM

Warszawa Śródmieście, ul. Piękna 15 lok. 32
Wejście od ul.Pięknej przy przystanku autobusowym.

 
KLINIKA WOLA

Warszawa Wola, ul. Mroczna 5a
(wjazd od ulicy Górczewskiej) vis a vis Wola Parku
przystanek autobusowy GÓRALSKA
numery autobusów – 109, 154, 171, 190, 523.

FORMULARZ KONTAKTOWY

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszą ofertą zabiegów medycyny estetycznej!

W naszych klinikach medycyny estetycznej Kosmedica w Warszawie (Warszawa-Wola, Warszawa-Śródmieście) wykonujemy zabiegi m.in.: DEPILACJA LASEROWA, MEDYCYNA ESTETYCZNA, DERMATOLOGIA LASEROWA, PROGRAMY ZABIEGOWE, OFERTA SPECJALNA, DERMAPEN, SCARLET, RFPERFECT PEEL, JETT PLASMA, Laser LightSheer, Laser frakcyjny diodowy Clear+Brilliant, Intraceuticals, SilkPeel MD Platinum, ICOONE Med., Twarz ,Oczy, Usta, Szyja, Dekolt, Ramiona Ciało, Strefa Mężczyzny, Makijaż permanentny, Kosmetyki pielęgnacyjne, Nasze urządzenia, Zaproszenia upominkowe, Vouchery prezentowe Bony. Serdecznie zapraszamy

KOSMEDICA © 2019 | by Marton Design