Zaznacz stronę

SCARLET RADIOFREKWANCJA MIKROIGŁOWA

 Scarlet RF – fenomen, o którym mówi się coraz więcej!

Scarlet RF to pierwsze na świecie opatentowane urządzenie łączące radiofrekwencję z terapią mikroigłową. To rewolucyjne połączenie jest gwarancją skutecznego odmłodzenia, bez efektów ubocznych i bez okresu rekonwalescencji.

O Scarlet RF mówi się coraz więcej, a to zapewne ze względu na spektakularne efekty, jakie są możliwe do osiągnięcia z wykorzystaniem tego urządzenia. Zmarszczki mimiczne, rozszerzone pory czy blizny potrądzikowe przestaną być utrapieniem, jeśli zdecydujesz się na terapię Scarlet RF.

SCARLET RF jest pierwsze opatentowane urządzenie łączące radiofrekfencję z systemem terapii mikroigłowej

Scarlet RF System swoje rewolucyjne działanie opiera na radiofrekwencji i mikronakłuwaniu. Każdy z tych elementów odpowiada za osiągnięcie innych rezultatów, dlatego zamknięcie ich w jednym urządzeniu daje finalnie tak niewiarygodne efekty.

Temperatura jest dobrana w taki sposób, aby uruchomiła właściwe procesy, ale jednocześnie nie uszkodziła tkanek. Energia urządzenia stymuluje skórę do produkcji kolagenu, co z kolei przekłada się na zwiększenie jędrności i elastyczności skóry. Efekt jak po zabiegu liftingującym!

Scarlet RF to zabieg, który można zaliczyć do zabiegów „ekologicznych”, czyli bazujących na naturalnych procesach naprawczych organizmu.Co to dokładnie oznacza? 

Przede wszystkim, zabieg ten nie wiąże się z wprowadzaniem do organizmu żadnych syntetycznych substancji. Jego działanie opiera się na połączeniu lasera frakcyjnego z falami radiowymi i systemem 25 mikroigieł, co pozwala naturalnie stymulować skórę. Podczas zabiegu fale wprowadzane są w skórę właściwą oraz w tkankę podskórną i generują w niej ciepło. W efekcie komórki odpowiedzialne za syntezę kolagenu zostają pobudzone, co poprawia elastyczność i jędrność skóry, przywracając jej młodzieńczy wygląd.

Kiedy warto poddać się zabiegowi?

Jeśli Twoim celem jest redukcja zmarszczek mimicznych, przebarwień czy uniesienie opadającej powieki, to Scarlet RF będzie odpowiednim zabiegiem. Twoja twarz utraciła kształt typu V? Urządzenie poprzez zwiększenie elastyczności skóry przywróci dawną młodość. To wszystko bez bólu, dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii Shock Free Needles, która gwarantuje kontrolę bezbolesnego wprowadzania mikroigieł. Rumień i obrzęk utrzymują się do 3 godzin, tak więc po zabiegu możesz od razu wrócić do codziennych obowiązków i cieszyć się uzyskanymi efektami.

Jakich efektów możesz się spodziewać po zabiegu?

– lifting powieki górnej i dolnej – w przeciwieństwie do innych urządzeń RF, Scarlet rf można opracować całą 
powiekę aż do linii rzęs!

– redukcja cieni i obrzęków pod oczami

– poprawa elastyczności skóry i modelowanie owalu twarzy

– ukształtowanie linii „V” – usunięcie „podwójnego podbródka”

– wolumetria objętościowa – niwelowanie tzw. „chomików”

– redukcja i spłycenie głębokich bruzd i zmarszczek

– rozjaśnia skórę poprzez zamknięcie rozszerzonych naczyń krwionośnych oraz zniwelowanie zaczerwienienia.

– scarlet minimalizuje uszkodzenia na powierzchni skóry przez bezpośrednie ogrzewanie warstw wewnętrznych.

– w celu przyspieszenia produkcji nowego kolagenu Scarlet Rf System dostarcza optymalną, dokładnie określoną ilość energii RF

– ciągłe ściąganie porów skóry począwszy od naskórka aż do skóry właściwej.

– płytkie pory skóry przestają być widoczne po upływie miesiąca od wykonania zabiegu.

– głębokie pory skóry przestają być widoczne po upływie 2-óch miesięcy od wykonania zabiegu.

– Scarlet RF powoduje zmniejszenie ilości wydzielanego sebum oraz leczy trądzik poprzez działanie silnym ciepłem na gruczoły łojowe.

-Scarlet RF System rozświetla skórę poprzez stymulację fibroblastów obecnych w skórze właściwej.

-Leczenie nadpotliwości.

-Minimalny czas działania zapobiega występowaniu efektów niepożądanych będących wynikiem działania promieniowania UV (Zaleca się stosowanie kremu z filtrem UV przez okres 10 dni po zabiegu).

Zabieg Scarlet jest szybką, precyzyjną i bezpieczną metodą destrukcji gruczołów potowych. Metoda koagulacji frakcyjnej Scarlet RF trwale uszkadza gruczoły potowe. Daje to możliwość zlikwidowania lub zminimalizowania pocenia.

Efekty zabiegu Scarlet RF uzyskane w naszej klinice

* Powyższe zdjęcie jest zdjęciem naszego autorstwa. Zabrania się kopiowania go (w całości lub części) bez zgody firmy. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz. 170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze.

Więcej zdjęć możesz zobaczyć w naszej klinice. Zabieg poprzedzony jest konsultacją. 

Dowiedz się więcej o zabiegu 513 513 000 

Scarlet RF 2 zabiegi  
Zabieg na twarz 2500 PLN     4000 PLN
Zabieg na twarz + szyję 2700 PLN 4400 PLN
Zabieg na twarz + szyję + dekolt + dłonie gratis 2900 PLN 5000 PLN
Zabieg na okolice oczu 1300 PLN 2400 PLN
Zabieg na blizny po trądzikowe 1200 – 1500 PLN 2400 PLN
Zabieg na dłonie  1300 PLN 0 PLN
Zabieg na nadpotliwość 1500 PLN 2400 PLN
-pakiet trzech zabiegów 3600 PLN 0 PLN
Rozstępy Od 1000 PLN 0 PLN
Ciało Od 2000 PLN 0 PLN
KLINIKA CENTRUM

Warszawa Wola, ul. Piękna 15 lok. 32
(wjazd od ulicy Górczewskiej) vis a vis Wola Parku
przystanek autobusowy GÓRALSKA
numery autobusów – 154, 171, 190, 410, 501, 507, 523.

KLINIKA WOLA

Warszawa Śródmieście, ul. Mroczna 5a

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszą ofertą zabiegów medycyny estetycznej!

W naszych klinikach medycyny estetycznej Kosmedica w Warszawie (Warszawa-Wola, Warszawa-Śródmieście) wykonujemy zabiegi m.in.: DEPILACJA LASEROWA, MEDYCYNA ESTETYCZNA, DERMATOLOGIA LASEROWA, PROGRAMY ZABIEGOWE, OFERTA SPECJALNA, DERMAPEN, SCARLET, RFPERFECT PEEL, JETT PLASMA, Laser LightSheer, Laser frakcyjny diodowy Clear+Brilliant, Focus RF+ TALUS, Intraceuticals, SilkPeel MD Platinum, ICOONE Med., Twarz ,Oczy, Usta, Szyja, Dekolt, Ramiona Ciało, Strefa Mężczyzny, Makijaż permanentny, Kosmetyki pielęgnacyjne, Nasze urządzenia, Zaproszenia upominkowe, Vouchery prezentowe Bony. Serdecznie zapraszamy

KOSMEDICA © 2018 | by Marton Design