Zaznacz stronę

DERMAPEN

Odmładzanie przez nakłuwanie !

Dermapen to urządzenie, za pomocą którego można w skuteczny sposób poprawić wygląd skóry w praktycznie każdym miejscu na ciele. Swoim wyglądem przypomina ołówek lub długopis, a jego główną funkcją jest wykonywanie mikronakłuć, które pobudzają skórę do regeneracji. Urządzenie działa w pełni automatycznie, a precyzja, z jaką wykonuje zabieg jest znacznie lepsza w porównaniu z innymi, klasycznymi metodami. Dermapen ma także tę zaletę, że stosować go można u pacjentów z nawet cienką i delikatną skórą, która wrażliwa jest na zabiegi dermatologiczne i kosmetyczne. 

Dermapen stanowi alternatywę dla zabiegów mezoterapii igłowej oraz tej z użyciem rollerów. DERMAPEN jako jedyny nakłuwa skórę z prędkością do 1300 nakłuć na sekundę, dzięki czemu substancje czynne dostarczane w głąb naskórka i skóry właściwej zapewniają intensywną stymulację fibroblastów.

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN® zabieg jest nie tylko bardziej efektywny, ale i bezpieczny niż znane dotąd metody, stosowane w mezoterapii. Zabieg z zastosowaniem urządzenia DERMAPEN® znacząco skraca również czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności.

Zabiegi urządzeniem DERMAPEN® zostały wyróżnione prestiżową nagrodą BEST MEDICAL DEVICE w USA jako najlepsze urządzenie medyczne, stanowiące złoty standard w technice mikronakłuwania skóry. Posiadają certyfikat FDA,CE. W 2017 roku dermapen zdobył PERŁE DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ.

Zalety zabiegu:

 – ciągła kontrola nad procesem przebudowy skóry,
 – zróżnicowana i precyzyjna głębokość działania (od 0,5 mm do 2,5 mm),
 – cztery poziomy prędkości iniekcji (aż do 1300 nakłuć na sekundę),
 – bezpieczeństwo zabiegu dzięki sterylnie zapakowanym jednorazowym igłom otwieranym przy pacjencie,
 – krótki czas zabiegu,
 – odczucia pacjenta są ograniczone do minimum – koniec z bolesnymi wkłuciami,
 – krótszy czas rekonwalescencji.

Dermapen stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące skórze.

Jak do tego dochodzi ?

Po wykonaniu zabiegu w pierwszym etapie nasza skóra rozpoczyna produkować kolagen, elastynę i kwas hialuronowy. To natomiast powoduje dalsze pobudzenie fibroblastów, które odpowiadają za przebudowę skóry. Właśnie wtedy zaczynamy zauważać na swojej twarzy poprawę elastyczności i gęstości skóry. W ostatnim etapie następuje poprawa unaczynienia skóry i prawidłowej przebudowy tkanek.

Jeśli zauważyłaś/eś u siebie:

 – drobne zmarszczki,
 – poszarzałą skórę,
 – rozszerzone pory,
 – przebarwienia,
 – wiotką i cienką skórę,
 – rozstępy,
 – blizny potrądzikowe, pooperacyjne lub pooparzeniowe.

Przed zabiegiem

Zabieg ten nie wymaga wcześniejszego przygotowania.

Zabieg

Zabieg z zastosowaniem sprzętu Dermapen trwa około 30-45 minut w zależności od partii ciała poddawanej iniekcji. Skórę znieczulamy kremem znieczulającym a następnie dokładnie ją dezynfekujemy. W trakcie zabiegu widoczne jest równomierne zaróżowienie skóry z możliwością bardzo drobnych wybroczyn.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może odczuwać gorąco i lekkie pieczenie. Z kolei następnego dnia skóra może być zaróżowiona, napięta, jak po lekkim oparzeniu słonecznym. W kolejnych dnia skóra może się delikatnie złuszczać. Przez ten czas zaleca się stosowanie preparatów łagodzących oraz przespieszających regenerację skóry (np. Zinalfat). Przez okres 7 tygodni unikamy opalania (w tym solarium) i korzystamy z filtrów (SPF 50).

Efekt

Pierwsze efekty są już zauważalne po 5-7 dniach. Dodatkowo wciągu pierwszego tygodnia od zabiegu skóra lepiej wchłania kosmetyki pielęgnujące. Ostateczny rezultat otrzymamy po upływie 4 tygodni.

Zauważysz:

 – ujędrnienie skóry, 
 – spłycenie zmarszczek, 
 – redukcje przebarwień skóry, 
 – wyrównanie blizn, szram oraz rozstępów. 

Przeciwskazania

 – choroby nowotworowe,
 – infekcje,
 – choroby autoimmunologiczne,
 – zaburzenia krzepnięcia,
 – stosowanie leków antykoagulacyjnych (np. Aspiryna),
 – ciąża i okres karmienia piersi,
 – aktywna opryszczka,
 – aktywny trądzik,
 – otwarte/świeże rany,
 – skłonność do bliznowców.

Czas zabiegu ok. 45 – 60 minut
Dowiedz się więcej o zabiegu tel. 513 513 000
Zabieg jest teraz w ofercie specjalnej, sprawdź

KLINIKA CENTRUM

Warszawa Wola, ul. Piękna 15 lok. 32
(wjazd od ulicy Górczewskiej) vis a vis Wola Parku
przystanek autobusowy GÓRALSKA
numery autobusów – 154, 171, 190, 410, 501, 507, 523.

KLINIKA WOLA

Warszawa Śródmieście, ul. Mroczna 5a

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszą ofertą zabiegów medycyny estetycznej!

W naszych klinikach medycyny estetycznej Kosmedica w Warszawie (Warszawa-Wola, Warszawa-Śródmieście) wykonujemy zabiegi m.in.: DEPILACJA LASEROWA, MEDYCYNA ESTETYCZNA, DERMATOLOGIA LASEROWA, PROGRAMY ZABIEGOWE, OFERTA SPECJALNA, DERMAPEN, SCARLET, RFPERFECT PEEL, JETT PLASMA, Laser LightSheer, Laser frakcyjny diodowy Clear+Brilliant, Focus RF+ TALUS, Intraceuticals, SilkPeel MD Platinum, ICOONE Med., Twarz ,Oczy, Usta, Szyja, Dekolt, Ramiona Ciało, Strefa Mężczyzny, Makijaż permanentny, Kosmetyki pielęgnacyjne, Nasze urządzenia, Zaproszenia upominkowe, Vouchery prezentowe Bony. Serdecznie zapraszamy

KOSMEDICA © 2018 | by Marton Design