Zaznacz stronę

Kosmetologia

Kosmedica wyróżnia się na tle innych gabinetów skrupulatnym i indywidualnym podejściem do Klienta. Nie znajdą Państwo u nas gotowych, „uniwersalnych” programów zabiegowych, ponieważ takie nie istnieją!

 

Każda skóra jest inna. Każda ma inne potrzeby. Każdy Klient jest dla nas ważną osobą, a nie anonimową jednostką. Dlatego też indywidualnie dla każdego tworzymy programy zabiegowe dopasowane do typu skóry, jej stanu, a także zasobów zarówno czasowych, jak i finansowych. W swojej działalności podchodzimy do Klienta holistycznie, dlatego łączymy ze sobą zabiegi nowoczesnej kosmetologii, medycyny estetycznej i dermatologii laserowej. Taki spersonalizowany program daje lepsze i bardziej długotrwałe efekty.

Jeśli borykasz się z problemem: zmarszczek, rozszerzonych porów, trądzikiem, zanieczyszczoną skóra, przebarwieniami, suchością, nadmiernym wydzielaniem sebum, brakiem jędrności, małymi ustami,  rozszerzonymi naczynkami, zmianami skórnymi, tkanką tłuszczową, cellulitem, obwisłą skórą czy nadmiernym owłosieniem to zapraszamy cię na bezpłatną konsultację do naszej kliniki. Nasi lekarze, kosmetolodzy i kosmetyczki przygotują odpowiedni plan działania.

Nasza Klinika specjalizuję się w epilacji laserowej, dermatologii laserowej i medycynie estetycznej.

 

Zadbamy o Ciebie jak nikt inny! Przyjdź na bezpłatną konsultację i przekonaj się sam.

usuwanie zbędnego owłosienia, wrastających włosów, nadmierne owłosienie, hirsutyzm.
usuwanie zbędnego owłosienia, wrastających włosów, nadmierne owłosienie, hirsutyzm.
usuwanie zbędnego owłosienia, wrastających włosów, nadmierne owłosienie, hirsutyzm.

Zabiegi z zakresu kosmetologii z użyciem urządzenia Icoon, mogą być stosowane nie tylko w obrębie twarzy czy newralgicznych okolic oczu i ust, ale również innych części ciała. Stanowią ciekawą alternatywę dla wielu zabiegów, mających na celu usuwanie nadmiaru tłuszczu znajdującego się w głębi skóry, oraz niwelowanie zwiotczeń skóry w okolicy brzucha i ud. Dodatkowo, zabiegi Icoon są również wsparciem dla osób borykających się z bólami mięśni i kręgosłupa, zaparciami czy obrzękami. Prz ich pomocy możliwe jest odzyskanie komfortu, utraconego wskutek schorzeń bądź intensywnego stylu życia.

W zakres kosmetologii, świadczonej przez naszą Klinikę, wchodzą również zabiegi wykonywane przy użyciu specjalistycznego sprzętu i produktów mineralnych, pozwalających na wykonanie makijażu permanentnego, subtelnie, a zarazem trwale podkreślającego urodę. Jest on przeznaczony głównie dla osób aktywnych oraz kobiet ceniących sobie wygodę. Wykonywany jest również u pań, które na skutek wypadków losowych utraciły symetryczną oprawę oczu lub ust.

Innym sposobem na szybką poprawę kondycji skóry są zabiegi bankietowe, przy pomocy których możliwe jest odżywienie i nawilżenie cery oraz przywrócenie jej utraconego blasku. Tego typu zabiegi warto wykonać m.in. przed ważnym wydarzeniem czy uroczystością.

Kosmedica oferuje również wsparcie z zakresu zabiegów dla mężczyzn. Kosmetologia proponuje rozwiązania, pozwalające na subtelne zniwelowanie pierwszych oznak starzenia lub defektów estetycznych, a tym samym przywrócenie młodzieńczego wyglądu oraz komfortu.