Zaznacz stronę

Leczenie trądziku

Odzyskaj piękną cerę!

Trądzik zaniedbywany i niewłaściwie leczony może poważnie uprzykrzać życie, może także pozostawić szpecące blizny i przebarwienia. Choroba ta dotyka zarówno nastolatków, jak i osoby w późniejszym wieku. Skóra trądzikowa wymaga stałej troski, a oprócz leków potrzebna jest jej właściwa pielęgnacja i zabiegi.

W Klinice Kosmedica oferujemy zabiegi pielęgnacyjno-lecznicze w walce z trądzikiem, które im szybciej będą zastosowane, tym łatwiej i szybciej będzie można pozbyć się uciążliwych zmian chorobowych.

SILKPEEL

Jest urządzeniem medycznym zapewniającym kontrolowaną eksfoliację naskórka wraz z jednoczesną infuzją preparatów w głąb skóry. Głównym składnikiem aktywnym w formule odmładzającej stosowanej do zabiegu, jest kwas hialuronowy 2% lub formułę z witaminą C. SilkPeel™ wspomaga regenerację naskórka oraz aktywnie pomaga w leczeniu wielu schorzeń dermatologicznych. Zastosowanie SilkPeel™ zapewnia długotrwałe pobudzenie odnowy komórkowej oraz stymuluje fibroblasty do syntezy włókien kolagenowych. 

Polecamy wykonanie od 4 do 6 zabiegów w odstępach tygodniowych.

Dla podtrzymania efektu zalecamy wykonanie jednego zabiegu raz w miesiącu.

Leczenie trądziku Warszawa – umów się na konsultację w Klinice Kosmedica

INTRACEUTICALS

Zabieg Intraceuticals wykorzystuje zjawisko infuzji – wtłaczania substancji aktywnych za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Stosowane podczas zabiegu Serum Clarity jest  przeznaczone dla osób z trądzikiem oraz stanami zapalnymi skóry. Zawiera unikalną fitosfingozynę oraz składniki aktywne, które koją, uspokajają i przywracają równowagę leczonej skóry.

Efekt: już po jednym zabiegu skóra stanie się czysta, spokojna i gładka. Trądzik zostanie zmniejszony, a odpowiedzialne za niego bakterie zminimalizowane. Pory skóry ulegają zwężeniu. Nastąpi zachowanie równowagi wilgotności oraz zapobieganie przyszłym zaburzeniem takim jak wykwity, blizny potrądzikowe, zaczerwienienia oraz skazy.

Proponujemy wykonanie serii 6 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

Dla podtrzymania efektu polecamy produkty wspomagające zabieg do stosowania w domu, które zapewnią maksymalnie intensywne nawilżenie, niezbędne dla dłużej trwających rezultatów.

Cena 450 zł – Czas ok. 60 min.

peelingi chemiczne

Peeling to jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki swoim właściwościom złuszczającym i wygładzającym nadaje skórze czysty, zdrowy wygląd. Szczególnie dobrze wpływają na skórę z trądzikiem i problemami skórnymi.

Peeling kwasem migdałowym

Ze względu na bakteriobójcze właściwości kwasu migdałowego możliwa jest poprawa skóry z trądzikiem pospolitym oraz zaskórnikami i krostami zapalnymi. Zaletą peelingu migdałowego jest znikome ryzyko powstania pozapalnych hiperpigmentacji oraz możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok.

Najczęstsze wskazania do peelingu migdałowego to: trądzik i blizny po trądziku, fotostarzenie skóry, skóra łojotokowa.

Zabiegi mogą być wykonywane z częstotliwością co 14- 28 dni.

Czas 30 min.

Peeling kwasem glikolowym

Peeling z kwasem glikolowym należy do peelingów powierzchownych i znajduje zastosowanie w leczeniu wielu różnych problemów skórnych m.in. leczenie trądziku pospolitego, grudkowo-krostkowego. Ma działanie oczyszczające i łagodzące. Kwas glikolowy, użyty jako substancja peelingująca umożliwia osiągniecie optymalnych rezultatów w stosunkowo krótkim czasie. Jego dodatkowym atutem jest fakt, że może być bezpiecznie stosowany u osób ze wszystkimi fototypami skóry.

Efekt: oczyszczenie skóry, redukcja zaskórników, zmniejszenie porów, zniwelowanie objawów trądziku, spłycenie blizn potrądzikowych.

Czas 30 min.

TWÓJ PROBLEM

  • trądzik
  • trądzik różowaty
  •  rumień twarzy

Nasi pacjenci skorzystali także z zabiegów:

silkpeel

scarlet rf