Zaznacz stronę

leczeni trądziku

Trądzik zaniedbywany i niewłaściwie leczony może poważnie uprzykrzać życie i rodzić dodatkowe kompleksy, a w przyszłości pozostawiać po sobie trwałe szpecące blizny i przebarwienia. Im szybciej zostaną podjęte odpowiednie kroki pielęgnacyjno-lecznicze, tym skóra będzie łatwiej zmagać się z uciążliwymi zmianami chorobowymi. Trądzik objawia się zaskórnikami i plamkami. Może przybierać różne formy. Choroba ta dotyka zarówno nastolatków jak i osoby w późniejszym wieku. Skóra trądzikowa wymaga stałej troski, a oprócz leków potrzebna jest jej właściwa pielęgnacja i zabiegi.
SILK PEEL
Jest urządzeniem medycznym zapewniającym kontrolowaną eksfoliacje naskórka wraz z jednoczesną infuzją preparatów w głąb skóry w tym samym momencie. Głównym składnikiem aktywnym w formule odmładzającej stosowanej do zabiegu, jest kwas hialuronowy 2% lub formułę z witaminą C. Zabieg polecamy osobom ze skórą suchą, odwodnioną, pozbawiona blasku, zmarszczkami, niezależnie od stopnia ich zaawansowania oraz lokalizacji.

Efekt : skóra wyraźnie odmłodzona, nawilżona, delikatna i miękka w dotyku, zmarszczki wygładzone.

Polecamy wykonanie od 4 do 6 zabiegów w odstępach tygodniowych.
Dla podtrzymania efektu zalecamy wykonanie jednego zabiegu raz w miesiącu.

Cena 300 zł – Czas ok. 30 min.
Czytaj więcej o zabiegu Silk Peel

INTRACEUTICALS
Ulubiony zabieg gwiazd, który pokochało Hollywood i kobiety na całym świecie. Doceniły go m.in. Madonna, Jennifer Lopez, Eva Longoria, Naomi Campbell, Justin Timberlake. Intraceuticals to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Tajemnicą skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego.

Serum Clarity stosowane do zabiegu jest kuracją przeznaczoną dla osób z trądzikiem oraz stanami zapalnymi skóry. Zawiera unikalną fitosfingozynę oraz składniki aktywne, które koją, uspokajają i przywracają równowagę leczonej skóry.

Efekt: już po jednym zabiegu skóra stanie się czysta, spokojna i gładka. Trądzik zostanie zmniejszony, a odpowiedzialne za niego bakterie zminimalizowane. Pory skóry ulegną zwężeniu. Nastąpi zachowanie równowagi wilgotności oraz zapobieganie przyszłym zaburzeniem takim jak wykwity, blizny potrądzikowe, zaczerwienienia oraz skazy.

Proponujemy wykonanie serii 6 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

Dla podtrzymania efektu, polecamy produkty wspomagające zabieg do stosowania w domu, które zapewnią maksymalnie intensywne nawilżenie, niezbędne dla dłużej trwających rezultatów.

Cena 450 zł – Czas ok. 60 min.

PEELINGI CHEMICZNE
Peeling to jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki swoim właściwościom złuszczającym i wygładzającym nadaje skórze czysty, zdrowy wygląd. Szczególnie dobrze wpływają na skórę suchą, odwodnioną, zniszczoną nadmierna ekspozycją na słońce, z trądzikiem i problemami skórnymi.

Peeling kwasem migdałowym

Ze względu na bakteriobójcze właściwości kwasu migdałowego możliwa jest poprawa skóry z trądzikiem pospolitym oraz zaskórnikami i krostami zapalnymi. Zaletą peelingu migdałowego jest znikome ryzyko powstania pozapalnych hiperpigmentacji oraz możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok.

Najczęstsze wskazania do peelingu migdałowego to: trądzik i blizny po trądziku, fotostarzenie skóry, skóra łojotokowa.

Zabiegi mogą być wykonywane z częstotliwością co 14- 28 dni.

Cena 180 zł – Czas 30 min.

Peeling kwasem glikolowym

Peeling z kwasem glikolowym należy do peelingów powierzchniowych i znajduje zastosowanie w leczeniu wielu różnych problemów skórnych m.in. leczenie trądziku pospolitego, grudkowo-krostkowego. Ma działanie oczyszczające i łagodzące. Kwas glikolowy, użyty jako substancja peelingująca umożliwia osiągniecie optymalnych rezultatów w stosunkowo krótkim czasie. Jego dodatkowym atutem jest fakt, że może być bezpiecznie stosowany u osób ze wszystkimi fototypami skóry.

Efekt: oczyszczenie skóry, redukcja zaskórników, zmniejszenie porów, zniwelowanie objawów trądziku, spłycenie blizn potrądzikowych.

Cena 180 zł – Czas 30 min.

KLINIKA CENTRUM

Warszawa Wola, ul. Piękna 15 lok. 32
(wjazd od ulicy Górczewskiej) vis a vis Wola Parku
przystanek autobusowy GÓRALSKA
numery autobusów – 154, 171, 190, 410, 501, 507, 523.

KLINIKA WOLA

Warszawa Śródmieście, ul. Mroczna 5a

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszą ofertą zabiegów medycyny estetycznej!

W naszych klinikach medycyny estetycznej Kosmedica w Warszawie (Warszawa-Wola, Warszawa-Śródmieście) wykonujemy zabiegi m.in.: DEPILACJA LASEROWA, MEDYCYNA ESTETYCZNA, DERMATOLOGIA LASEROWA, PROGRAMY ZABIEGOWE, OFERTA SPECJALNA, DERMAPEN, SCARLET, RFPERFECT PEEL, JETT PLASMA, Laser LightSheer, Laser frakcyjny diodowy Clear+Brilliant, Focus RF+ TALUS, Intraceuticals, SilkPeel MD Platinum, ICOONE Med., Twarz ,Oczy, Usta, Szyja, Dekolt, Ramiona Ciało, Strefa Mężczyzny, Makijaż permanentny, Kosmetyki pielęgnacyjne, Nasze urządzenia, Zaproszenia upominkowe, Vouchery prezentowe Bony. Serdecznie zapraszamy

KOSMEDICA © 2018 | by Marton Design