Zaznacz stronę

Laserowe zamykanie naczyń – CUTERA XEO

Nasza Klinika oferuje swoje usługi pacjentom, którzy walczą z uciążliwą przypadłością, jaką są popękane naczynka (nazywane też teleangiektazjami). Do usunięcia nieestetycznych „pajączków” stosujemy system laserowego zamykania naczyń. Metoda ta wykorzystuje zjawisko absorpcji światła przez hemoglobinę znajdującą się w krwi zgromadzonej w „pajączku”. Hemoglobina pochłania energię lasera, przez co w pęknięciu wzrasta temperatura, krew z „pajączka” jest odparowana, a jego pozostałości wchłonięte przez organizm.

Zabieg jest mało inwazyjny, a zarazem wyróżnia się dużą precyzją działania. Nie tylko powoduje zamykanie naczynek, może być również wykorzystywany do zredukowania rumienia lub załagodzenia objawów trądziku różowatego.

W naszej warszawskiej klinice przeprowadzamy usuwanie teleangiektazji za pomocą laserów takich jak diodowy oraz Nd-Yag. Wybór urządzenia zależy między innymi od średnicy, głębokości oraz miejsca występowania pęknięć:

– Pajączki występujące na nogach są usuwane zarówno laserem Nd-Yag, jak i diodowym. W tym celu używamy specjalnej głowicy zaprojektowanej do zamykania tego typu naczyń.

– Niewielkich teleangiektazji, zmian oraz rumieni występujących na twarzy, szyi lub dekolcie (np. na skrzydełkach nosa) pozbywamy się przy użyciu metody IPL (ang.Intense Pulse Light) lub lasera diodowego.

Efekty opisywanych zabiegów są długotrwałe. Po naświetlaniu skóra może być lekko zaczerwieniona przez kilka dni. W tym okresie nie należy nakładać na nią kosmetyków z alkoholem, a dodatkowo trzeba unikać wysiłku fizycznego i gorących kąpieli czy pryszniców. Opalanie się jest niewskazane przez pierwszy miesiąc po przeprowadzonym zamykaniu teleangiektazji.

Liczba powtórzeń zależy od metody usuwania „pajączków”, a także ich ilości i miejsca występowania.

Laserowe zamykanie naczyń – twarz 300 zł – 500 zł

Laserowe zamykanie naczyń – policzki 250 zł – 500 zł

Laserowe zamykanie naczyń – nos 250 zł – 350 zł

Laserowe zamykanie naczyń – nogi 300 zł – 1000 zł

Dermatologia Laserowa
Konsultacja     150 PLN

 

 

Laserowe zamykanie naczyń CUTERA XEO
Twarz 300 PLN – 500 PLN
Policzki 250 PLN – 500 PLN
Nos 250 PLN – 350 PLN
Nogi 300 PLN – 1000 PLN
KLINIKA CENTRUM

Warszawa Śródmieście, ul. Piękna 15 lok. 32
Wejście od ul.Pięknej przy przystanku autobusowym.

tel. 22 412 80 77  lub kom. 513 513 000

 
KLINIKA WOLA

Warszawa Wola, ul. Mroczna 5a
(wjazd od ulicy Górczewskiej) vis a vis Wola Parku
przystanek autobusowy GÓRALSKA
numery autobusów - 109, 154, 171, 190, 523.

tel. 22 877 27 72 lub kom. 513 513 000

FORMULARZ KONTAKTOWY

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszą ofertą zabiegów medycyny estetycznej!

W naszych klinikach medycyny estetycznej Kosmedica w Warszawie (Warszawa-Wola, Warszawa-Śródmieście) wykonujemy zabiegi m.in.: DEPILACJA LASEROWA, MEDYCYNA ESTETYCZNA, DERMATOLOGIA LASEROWA, PROGRAMY ZABIEGOWE, OFERTA SPECJALNA, DERMAPEN, SCARLET, RFPERFECT PEEL, JETT PLASMA, Laser LightSheer, Laser frakcyjny diodowy Clear+Brilliant, Intraceuticals, SilkPeel MD Platinum, ICOONE Med., Twarz ,Oczy, Usta, Szyja, Dekolt, Ramiona Ciało, Strefa Mężczyzny, Makijaż permanentny, Kosmetyki pielęgnacyjne, Nasze urządzenia, Zaproszenia upominkowe, Vouchery prezentowe Bony. Serdecznie zapraszamy

KOSMEDICA © 2019 | by Marton Design