Zaznacz stronę

BLIZNY POTRAZIKOWE

Laser frakcyjny Clear Brilliant

Clear+Brilliant – Twoja skóra może być wciąż młoda i promienna!

Czy chcesz aby Twoja skóra wciąż miała świeży i młodzieńczy wygląd? Walczysz z efektami starzenia się skóry, jednak efektów brak? Nie chcesz, ani nie masz czasu na agresywne zabiegi chirurgiczne? 

CLEAR + BRILLIANT może Ci pomóc!

Dzięki prostym zabiegom laserowym, możesz zapobiec widocznym oznakom starzenia się skóry! Jedna, trwająca od 10 do 20 minut sesja Clear + Brilliant może sprawić, że skóra będzie gładsza, młodsza i dać Ci “promienny blask”. Rutynowe zabiegi zapewnią długotrwałe efekty, które mogą sprawić, że będziesz wyglądać młodziej.

Laserowy resurfacing stosowany jest Gwiazdy Hollywood! Dzięki niemu nieskazitelną cerę ma m.in. Kim Kardashian, Jennifer Aniston, czy Jennifer Lopez.

Clear+Brilliant polecany jest również przez magazyn Vogue, jako zabieg zdecydowanie warty wykonania!

Na czym polega zabieg?

Clear+Brilliant™ to wyjątkowy zabieg, który oparty jest na bezpiecznej technologii lasera frakcyjnego, mającego na celu usuwanie wczesnych oznak starzenia się skóry i zapobieganie ich występowaniu.

Clear+Brilliant™Permea to laser, który działając od wewnątrz, nadaje skórze świeży wygląd. Energia lasera oddziałująca na mikroskopijnej wielkości obszary skórne, powoduje zachodzenie w skórze procesów regeneracyjnych i zastąpienie jej uszkodzonych fragmentów zdrową, młodziej wyglądającą tkanką. Widocznie zmniejszona ilość i wielkość porów oraz jednolity ton skóry sprawiają, że wygląda ona zdrowo i młodo. W zależności od stopnia nasilenia problemów, możemy zdecydować się na zabieg przy użyciu jednej z dwu głowic, dostosowując do swoich potrzeb ilość zbiegów. 

Efekty po zabiegu

Zabieg jest bezpieczny, niechirurgiczny i nieinwazyjny!

Poniżej przedstawiamy efekty terapii Clear+Brilliant™.

Powyższe zdjęcie jest zdjęciem naszego autorstwa. Zabrania się kopiowania go (w całości lub części) bez zgody firmy. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz. 170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze.

Halina lat 56

“Przyszłam do Kosmedici z nadzieją na to, że może w moim wieku uda się jeszcze jakoś zniwelować oznaki starzenia się. Nie liczyłam na cuda ale efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania! Całe zabieg trwał około 20 min. Może do najprzyjemniejszych zabieg nie należy, ponieważ pomimo nałożenia znieczulenia, czułam głowicę, ale było do zniesienia. Tym bardziej, że jędrność, gęstość, koloryt i elastyczność skóry jest o niebo lepsza niż była. Wyglądam młodziej i czuje się młodziej. Mam za sobą już 3 zabiegi i na pewno wykonam je ponownie!” 

92% pacjentów Clear + Brilliant twierdził, że ich skóra jest młodsza i zdecydowanie gładsza po serii zabiegów.

Czy zabieg jest bolesny?

Przed zabiegiem stosowane jest znieczulenie. W zależności od pacjenta może być odczuwalny dyskomfort (ból) związany z podwyższeniem temperatury. Zaraz po zabiegu może wystąpić zaczerwienieni, opuchlizna i łagodne obrzeki. Objawy te zazwyczaj ustępują w ciągu 12 godzin po zabiegu.

Przeciwwskazania do zabiegu:

– zdiagnozowane choroby skóry jak: rogowacenie rogówki, melasma, trądzik różowaty lub inne istotne stany skóry (np. rak skóry, aktywne zakażenia, zimne rany, otwarte rany, wysypki, oparzenia, zapalenie, egzema, łuszczyca)

– tworzenie się keloidu lub nadmiernego bliznowacenia

– stan zapalny, który może zaszkodzić układowi odpornościowemu, takim jak HIV, lupus, twardzina skóry lub zakażeń ogólnoustrojowych

– znana wrażliwość na światło lub stosowanie środków fotouczulających lub leków
stosowanie ogólnoustrojowych sterydów (np. Prednizon, deksametazon), których należy unikać przed i po zabiegu
stosowanie retinoidy, których należy unikać przez co najmniej 2 tygodnie przed i podczas leczenia

– leczenie trądziku izotretynoiną lub przyjmowanie leków w podobnej klasie

– wykonanie zabiegów kosmetycznych, podczas których skóra była uszkodzona mechanicznie lub chemicznie np. laserem w ciągu ostatnich dwóch tygodni wstrzyknięcie toksyny botulinowej lub wypełniaczy skórne (takich jak kolagen lub kwas hialuronowy)

– świeża opalenizna 

– przyjmowanie leków wpływających na krzepliwość krwi

Jak działa Clear+Brilliant™?

Clear + Brilliant to rewolucyjna, laserowa pielęgnacja skóry, klinicznie sprawdzona w walce ze skutkami starzenia się skóry.

Laser został opracowany przez Solta Medical – pionierów zabiegów laserowych i został tak zaprojektowany, aby dostarczać precyzyjnie dobraną energię lasera. Dzięki temu laser jest nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny dla pacjenta. System obejmuje technologię inteligentnych końcówek oraz zaawansowany system dostarczania energii precyzyjnej.

Urządzenie po raz pierwszy zaprezentowano na Kongresie Dermatologicznym w Seulu w maju 2011, a na rynek europejski zostało wprowadzone we wrześniu 2011. Laserowi Clear+Brilliant™ nadano certyfikat CE.

Dermatologia laserowa

Nazwa usługi Cena
Konsultacja lekarska 170 PLN

Laser frakcyjny diodowy Clear+Brilliant

Clear+Brilliant™ to wyjątkowy zabieg, który oparty jest na bezpiecznej technologii lasera frakcyjnego, mającego na celu usuwanie przebarwień, wczesnych oznak starzenia się skóry i zapobieganie ich występowaniu.

Zabieg przeznaczony jest dla ludzi w każdym wieku, zarówno kobiet, jak i mężczyzn o różnorodnym rodzaju skóry, którzy pragną zachować młody wygląd swojej skóry, zlikwidować przebarwienia, oznaki starzenia lub im zapobiegać.

Zabieg nie wyłącza z codziennego funkcjonowania, a w badaniach klinicznych 100% pacjentów odnotowało poprawę stanu skóry i wykazało zadowolenie z zabiegu.

Pakiet 4-6 zabiegów 10% rabatu

Nazwa usługi Cena
Zabieg na twarz, szyję i dekolt Original 1300 PLN
Zabieg na twarz, szyję i dekolt Permea 1300 PLN

Laserowe usuwanie znamion skórnych

Nazwa usługi Cena
Zmiany pojedyncze na ciele 200 PLN500 PLN
Zmiany pojedyncze na twarzy 300 PLN500 PLN

Laserowe zamykanie naczyń

Nazwa usługi Od Do
Twarz 300 PLN 500 PLN
Policzki 250 PLN 500 PLN
Nos 250 PLN 350 PLN
Nogi 300 PLN 1000 PLN

Łyżeczkowanie zmian skórnych

Nazwa usługi Cena
Łyżeczkowanie zmian skórnych do 3 sztuk 300 PLN
Łyżeczkowanie zmian skórnych 4-5 sztuk 400 PLN
Łyżeczkowanie zmian skórnych 5-7 sztuk 500 PLN
Łyżeczkowanie zmian skórnych 8-10 sztuk 600 PLN
Łyżeczkowanie zmian skórnych 11-15 sztuk 800 PLN

Fotoodmładzanie

Nazwa usługi Od Do
Twarz 1000 PLN 0 PLN
Policzki 500 PLN 800 PLN
Szyja i dekolt 500 PLN 1000 PLN
Dłonie 500 PLN 0 PLN
KLINIKA CENTRUM

Warszawa Wola, ul. Piękna 15 lok. 32
(wjazd od ulicy Górczewskiej) vis a vis Wola Parku
przystanek autobusowy GÓRALSKA
numery autobusów – 154, 171, 190, 410, 501, 507, 523.

KLINIKA WOLA

Warszawa Śródmieście, ul. Mroczna 5a

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszą ofertą zabiegów medycyny estetycznej!

W naszych klinikach medycyny estetycznej Kosmedica w Warszawie (Warszawa-Wola, Warszawa-Śródmieście) wykonujemy zabiegi m.in.: DEPILACJA LASEROWA, MEDYCYNA ESTETYCZNA, DERMATOLOGIA LASEROWA, PROGRAMY ZABIEGOWE, OFERTA SPECJALNA, DERMAPEN, SCARLET, RFPERFECT PEEL, JETT PLASMA, Laser LightSheer, Laser frakcyjny diodowy Clear+Brilliant, Focus RF+ TALUS, Intraceuticals, SilkPeel MD Platinum, ICOONE Med., Twarz ,Oczy, Usta, Szyja, Dekolt, Ramiona Ciało, Strefa Mężczyzny, Makijaż permanentny, Kosmetyki pielęgnacyjne, Nasze urządzenia, Zaproszenia upominkowe, Vouchery prezentowe Bony. Serdecznie zapraszamy

KOSMEDICA © 2018 | by Marton Design