Zaznacz stronę

Dermatologia

W klinice medycyny estetycznej Kosmedica przeprowadzamy zabiegi z zakresu dermatologii . Dysponujemy urządzeniami do usuwania różnego rodzaju zmian skórnych oraz zamykania poszerzonych naczyń. Konsultujemy i leczymy pacjentów z trądzikiem i innymi chorobami skóry. Zapraszamy na konsultacje, która pomoże nam ułożyć plan leczenia.

W naszej Klinice mogą Państwo skorzystać z małoinwazyjnych zabiegów, obejmujących zarówno twarz, jak i całe ciało. Częstym problemem, z którym borykają się osoby odwiedzające klinikę, są różnego typu znamiona, które mogą przeradzać się w niebezpieczne zmiany skórne. Nasi dermatolodzy diagnozują i usuwają wszelkie zmiany skórne. Niektóre niedoskonałości mogą być usuwane przy pomocy lasera CO2, który pozwala na precyzyjne skierowanie światła, a tym samym ochronę zdrowych tkanek. Możliwość regulowania długości fali pozwala na skuteczne pozbycie się m.in. włókniaków, kurzajek czy blizn.

Laser diodowy stosowany jest również do zamykania naczynek na twarzy i dekolcie oraz niwelowania rumienia, pojawiającego się szczególnie w sytuacjach stresowych. Do zamykania większych naczyń, zlokalizowanych głównie na nogach, wykorzystywany jest laser Nd-Yag, który dzięki specjalnej głowicy pozwala na trwałe usunięcie pajączków podczas kilku zabiegów. Przy mniejszej ilości naczynek do zamknięcia zwykle wystarcza pojedyncza procedura.

Dermatologia obejmuje również leczenie trądziku, dotykającego również osoby dorosłe. Cera ze skłonnością do powstawania zmian skórnych wymaga szczególnej pielęgnacji, możliwej do zapewnienia dzięki specjalistycznym sprzętom, takim jak m.in. Silk Peel. Przy jego pomocy dermatolog wykonuje zabieg eksfoliacji, polegający na złuszczaniu martwego naskórka oraz jednoczesnym aplikowaniu w głąb skóry substancji aktywnych, mających działanie nawilżające i regenerujące.

W naszej klinice zlokalizowanej na warszawskiej Woli i w Śródmieściu przeprowadzamy także fotoodmładzanie, które napina i ujędrnia skórę. Dermatologom pozwala ono również na zamykanie naczynek oraz usunięcie przebarwień potrądzikowych i posłonecznych oraz tych powstałych wraz z upływem lat.”

 

Lekarze kliniki:

 

dr Marek Laskowski – dermatolog

dr Grzegorz Kołodziejski – dermatolog

Zabiegi z zakresu dermatologii

Dermatoskopia – badanie znamion skóry

Chirurgiczne usuwanie zmian skórnych – wycinanie i badanie histopatologiczne.

Laser Cutera – zamykanie naczynek, likwidacja rumienia, przebarwienia, zmarszczki.

Laser CO2 – usuwanie takich zmian skórnych jak brodawek wirusowych, nowotworów skóry,  kurzajek, włókniaków, kępek żółtych, kaszaków, znamion skórnych.

Fotoodmładzanie IPL – naczynka, drobne przebarwienia.

Nowotwory skóry – ocena, plan leczenia, usuwanie.

Leczenie trądziku – plan leczenia, zabiegi na trądzik

Leczenie blizn po trądziku – zabiegi dermapen, scarlet, peelingi chemiczne, laser frakcyjny.

Krioterapia – wymrażanie zmian skórnych

Laser frakcyjny Clear Brilliant – zmarszczki, przebarwienia, wiotkość, blizny, rozszerzone pory.

Scarlet RF – radiofrekfencja mikroigłowa, blizny, rozstępy, zmarszczki wiotkość skóry.

Jett Plasma – nie inwazyjna plastyka powiek górnych i dolnych, usuwanie zmarszczek.

Dermapen 4 – przebudowa, zmarszczki, blizny, rozstępy.

Peelingi medyczne – leczenie trądziku, blizn po trądziku.

 

Umów się na konsultację tel. 513 513 000

 

 

Laser cutera stosowany jest również do zamykania naczynek na twarzy i dekolcie oraz niwelowania rumienia, pojawiającego się szczególnie w sytuacjach stresowych. Do zamykania większych naczyń, zlokalizowanych głównie na nogach, wykorzystywany jest laser Nd-Yag, który dzięki specjalnej głowicy pozwala na trwałe usunięcie pajączków podczas kilku zabiegów.

Dermatologia obejmuje również leczenie trądziku, dotykającego również osoby dorosłe. Cera ze skłonnością do powstawania zmian skórnych wymaga szczególnej pielęgnacji, możliwej do zapewnienia dzięki specjalistycznym sprzętom, takim jak m.in. Silk Peel. Przy jego pomocy wykonywany jest zabieg eksfoliacji, polegający na złuszczaniu martwego naskórka oraz jednoczesnym aplikowaniu w głąb skóry substancji aktywnych, mających działanie nawilżające i regenerujące.

Klinika Warszawa, Wola, Bemowo, centrum, Śródmieście.

Szybki kontakt 513 513 000

KLINIKA CENTRUM

Warszawa Śródmieście, ul. Piękna 15 lok. 32
Wejście od ul.Pięknej przy przystanku autobusowym.

tel. 22 412 80 77  lub kom. 513 513 000

 
KLINIKA WOLA

Warszawa Wola, ul. Mroczna 5a
(wjazd od ulicy Górczewskiej) vis a vis Wola Parku
przystanek autobusowy GÓRALSKA
numery autobusów - 109, 154, 171, 190, 523.

tel. 22 877 27 72 lub kom. 513 513 000

FORMULARZ KONTAKTOWY

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszą ofertą zabiegów medycyny estetycznej!

W naszych klinikach medycyny estetycznej Kosmedica w Warszawie (Warszawa-Wola, Warszawa-Śródmieście) wykonujemy zabiegi m.in.: DEPILACJA LASEROWA, MEDYCYNA ESTETYCZNA, DERMATOLOGIA LASEROWA, PROGRAMY ZABIEGOWE, OFERTA SPECJALNA, DERMAPEN, SCARLET, RFPERFECT PEEL, JETT PLASMA, Laser LightSheer, Laser frakcyjny diodowy Clear+Brilliant, Intraceuticals, SilkPeel MD Platinum, ICOONE Med., Twarz ,Oczy, Usta, Szyja, Dekolt, Ramiona Ciało, Strefa Mężczyzny, Makijaż permanentny, Kosmetyki pielęgnacyjne, Nasze urządzenia, Zaproszenia upominkowe, Vouchery prezentowe Bony. Serdecznie zapraszamy

KOSMEDICA © 2019 | by Marton Design