Zabiegi na ciało 

DEPILACJA LASEROWA

Pomagamy każdemu, gdy nadmierne owłosienie jest defektem estetycznym, lub stanem chorobowym. Codziennie w naszej klinice przyjmujemy pacjentki z problemem niechcianego owłosienia. Depilacja laserowa pozwala raz na zawsze pozbyć się niechcianych włosków.  Tradycyjne metody usuwania włosów dają tylko efekty tymczasowe.

icoone

ICOONE MED 

Icoone to wspaniałe urządzenie do modelowania sytlwetki, bezpieczne przy wielu problemach skóry. Leczy cellulit, redukuje wiotką skórę, modeluję i ujędrnia ciało.

COOLTECH KRIOLIPOLIZA

Stosujesz diety, ćwiczysz, ale z pewnych miejsc tkanka tłuszczowa nie chce zejść? Na ratunek przychodzi zabieg kriolipolizy, który jest obecnie najnowszą formą nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki. To bezpieczna alternatywa dla liposukcji!

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Szukasz nieinwazyjnego i jednocześnie skutecznego sposobu na poprawę swojego wyglądu? Nowy system Maximus TriLipo™ to jeden z najskuteczniejszych i najbardziej wyrafinowanych urządzeń medycznych służących do odmładzania skóry, redukcji cellulitu, rozstępów i tkanki tłuszczowej. 

MAXIMUS TRI LIPO

Fala uderzeniowa STORZ medical to innowacyjne rozwiązanie przeznaczone do skutecznego zwalczania uporczywego cellulitu.

FALA AKUSTYCZNA

vela shape 3

VELASHAPE 3

Polecamy mocno celowaną terapię redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu i wiotkiej skóry. Technologia uwielbiana przez gwiazdy, a skuteczność potwierdzona certyfikatem FDA!

LASEROWE USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH – LASER CO2