Zaznacz stronę

Nasz Zespół

dr ANNA PIETRASZKO

medycyna estetyczna

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, uczestnik wielu szkoleń, kursów i workshopów. W myśl zasady “mniej znaczy więcej” – szczególny nacisk kładzie na wydobycie naturalnego piękna pacjentów oraz odtworzenie młodzieńczego wyglądu twarzy i ciała poprzez zastosowanie technik regeneracyjnych i stymulujących odnowę własnych komórek.

Całościowe podejście do pacjenta, łączenie technik pozwala uzyskać bardzo dobre efekty, a jednocześnie zachować naturalny i piękny wygląd.

dr MAREK LASKOWSKI

Dermatolog

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry. Specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry i profilaktyce przeciwstarzeniowej. Jest zwolennikiem kompleksowego podejścia do pacjenta, dlatego w klinice pacjenci znajdują się pod opieką wysokiej klasy specjalistów z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, anti-aging, żywienia, chirurgii estetycznej oraz innych dziedzin. Całościowe podejście do pacjenta, łączenie technik pozwala uzyskać bardzo dobre efekty, a jednocześnie zachować naturalny i piękny wygląd.

dr GRZEGORZ KOŁODZIEJSKI

dermatologia laserowa

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Specjalista I stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Posiadam wieloletnią praktykę w dziedzinie laseroterapii. Zabiegi laserowe wykonuje od 1999 roku. Pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie renomowanych firm Cutera, Palomar, Lumenis, Deca, Reliant.

Duża wiedza i doświadczenie pozwalają mi na przeprowadzanie zarówno standardowych zabiegów laserowych, takich jak fotoodmładzanie, zamykanie naczyń i usuwanie zmian i przebarwień, jak i zabiegów skomplikowanych, do których można zaliczyć usuwanie wrodzonych znamion naczyniowych, tatuaży, dermabrazję laserową oraz laserowe zabiegi dermatochirurgiczne.

Przyjmuję dorosłych i dzieci.

 

Zabiegi jakie wykonuje:

-usuwanie zmian naczyniowych na twarzy i ciele

-usuwanie naczyniaków

-usuwanie pajączków

-usuwanie rumienia na twarzy

-usuwanie naczynek wokół nosa

-usuwanie zmian nowotworowych skóry

-usuwanie znamion skórnych

-usuwanie brodawek wirusowych (kłykciny kończyste)

-usuwanie kurzajek

-usuwanie włókniaków

-usuwanie kępek żółtych

-usuwanie kaszaków

-usuwanie przebarwień

-odmładzanie skóry

-leczenie trądziku

dr MARCIN NOWAK

Marcin Nowak posiada bogate doświadczenie zawodowe, które zdobywał podczas wielu kursów i szkoleń w Europie, USA i licznych klinikach chirurgii plastycznej na terenie Polski. Uczestnik zjazdów i konferencji w Polsce i za granicą. Autor publikacji z zakresu chirurgii plastycznej i ogólnej, w których dzieli się swoją wiedzą z innymi specjalistami. Obecnie przygotowuje się do obrony doktoratu.

 Uczestnik programu TVN “Sekrety Lekarzy”

Chirurg plastyczny z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym specjalizujący się w operacjach piersi (powiększanie implantami, plastyki, redukcje), plastykach brzucha, operacjach nosa, liftach i innych zabiegach typu plastyka małżowin usznych, plastyka powiek, liposukcja.

Doświadczenie zawodowe: 

– starszy asystent w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP i w Zakładzie Chirurgii Plastycznej Endoskopowej szpitala im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie
– były asystent naukowo dydaktyczny w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego
– były współpracownik Kliniki Chirurgii Plastycznej Uni Klinik
– były współpracownik Kliniki Chirurgii Plastycznej dr Andrzeja Sankowskiego
– były współpracownik Kliniki Chirurgii Plastycznej dr Jerzego Chęcińskiego
– współpracownik prywatnego szpitala Medicos w Lublinie
– były współpracownik Centrum Zdrowia Medycyna w Białymstoku

Wykształcenie:
– Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie 
– 2010 rok – uzyskanie tytułu specjalisty chirurgii plastycznej (specjalizacja pod kierunkiem prof. dr hab. n.med. Józefa Jethona)
– 2005 rok – uzyskanie tytułu specjalisty chirurgii ogólnej (specjalizacja pod kierunkiem dr Franciszka Adama Walczyńskiego)
-1999 rok – uzyskanie specjalizacji I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej (specjalizacja pod kierunkiem dr Franciszka Adama Walczyńskiego)

KLINIKA CENTRUM

Warszawa Śródmieście, ul. Piękna 15 lok. 32
Wejście od ul.Pięknej przy przystanku autobusowym.

tel. 22 412 80 77  lub kom. 513 513 000

 
KLINIKA WOLA

Warszawa Wola, ul. Mroczna 5a
(wjazd od ulicy Górczewskiej) vis a vis Wola Parku
przystanek autobusowy GÓRALSKA
numery autobusów - 109, 154, 171, 190, 523.

tel. 22 877 27 72 lub kom. 513 513 000

FORMULARZ KONTAKTOWY

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszą ofertą zabiegów medycyny estetycznej!

W naszych klinikach medycyny estetycznej Kosmedica w Warszawie (Warszawa-Wola, Warszawa-Śródmieście) wykonujemy zabiegi m.in.: DEPILACJA LASEROWA, MEDYCYNA ESTETYCZNA, DERMATOLOGIA LASEROWA, PROGRAMY ZABIEGOWE, OFERTA SPECJALNA, DERMAPEN, SCARLET, RFPERFECT PEEL, JETT PLASMA, Laser LightSheer, Laser frakcyjny diodowy Clear+Brilliant, Intraceuticals, SilkPeel MD Platinum, ICOONE Med., Twarz ,Oczy, Usta, Szyja, Dekolt, Ramiona Ciało, Strefa Mężczyzny, Makijaż permanentny, Kosmetyki pielęgnacyjne, Nasze urządzenia, Zaproszenia upominkowe, Vouchery prezentowe Bony. Serdecznie zapraszamy

KOSMEDICA © 2019 | by Marton Design