Nasz Zespół

dr ANNA PIETRASZKO

medycyna estetyczna

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, uczestnik wielu szkoleń, kursów i workshopów. W myśl zasady „mniej znaczy więcej” – szczególny nacisk kładzie na wydobycie naturalnego piękna pacjentów oraz odtworzenie młodzieńczego wyglądu twarzy i ciała poprzez zastosowanie technik regeneracyjnych i stymulujących odnowę własnych komórek.

Całościowe podejście do pacjenta, łączenie technik pozwala uzyskać bardzo dobre efekty, a jednocześnie zachować naturalny i piękny wygląd.

dr MAREK LASKOWSKI

Dermatolog

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry. Specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry i profilaktyce przeciwstarzeniowej. Jest zwolennikiem kompleksowego podejścia do pacjenta, dlatego w klinice pacjenci znajdują się pod opieką wysokiej klasy specjalistów z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, anti-aging, żywienia, chirurgii estetycznej oraz innych dziedzin. Całościowe podejście do pacjenta, łączenie technik pozwala uzyskać bardzo dobre efekty, a jednocześnie zachować naturalny i piękny wygląd.

dr GRZEGORZ KOŁODZIEJSKI

dermatologia laserowa

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Specjalista I stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Posiadam wieloletnią praktykę w dziedzinie laseroterapii. Zabiegi laserowe wykonuje od 1999 roku. Pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie renomowanych firm Cutera, Palomar, Lumenis, Deca, Reliant.

Duża wiedza i doświadczenie pozwalają mi na przeprowadzanie zarówno standardowych zabiegów laserowych, takich jak fotoodmładzanie, zamykanie naczyń i usuwanie zmian i przebarwień, jak i zabiegów skomplikowanych, do których można zaliczyć usuwanie wrodzonych znamion naczyniowych, tatuaży, dermabrazję laserową oraz laserowe zabiegi dermatochirurgiczne.

Przyjmuję dorosłych i dzieci.

 

Zabiegi jakie wykonuje:

-usuwanie zmian naczyniowych na twarzy i ciele

-usuwanie naczyniaków

-usuwanie pajączków

-usuwanie rumienia na twarzy

-usuwanie naczynek wokół nosa

-usuwanie zmian nowotworowych skóry

-usuwanie znamion skórnych

-usuwanie brodawek wirusowych (kłykciny kończyste)

-usuwanie kurzajek

-usuwanie włókniaków

-usuwanie kępek żółtych

-usuwanie kaszaków

-usuwanie przebarwień

-odmładzanie skóry

-leczenie trądziku

dr MARCIN NOWAK

Marcin Nowak posiada bogate doświadczenie zawodowe, które zdobywał podczas wielu kursów i szkoleń w Europie, USA i licznych klinikach chirurgii plastycznej na terenie Polski. Uczestnik zjazdów i konferencji w Polsce i za granicą. Autor publikacji z zakresu chirurgii plastycznej i ogólnej, w których dzieli się swoją wiedzą z innymi specjalistami. Obecnie przygotowuje się do obrony doktoratu.

 Uczestnik programu TVN „Sekrety Lekarzy”

Chirurg plastyczny z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym specjalizujący się w operacjach piersi (powiększanie implantami, plastyki, redukcje), plastykach brzucha, operacjach nosa, liftach i innych zabiegach typu plastyka małżowin usznych, plastyka powiek, liposukcja.

Doświadczenie zawodowe: 

– starszy asystent w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP i w Zakładzie Chirurgii Plastycznej Endoskopowej szpitala im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie
– były asystent naukowo dydaktyczny w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego
– były współpracownik Kliniki Chirurgii Plastycznej Uni Klinik
– były współpracownik Kliniki Chirurgii Plastycznej dr Andrzeja Sankowskiego
– były współpracownik Kliniki Chirurgii Plastycznej dr Jerzego Chęcińskiego
– współpracownik prywatnego szpitala Medicos w Lublinie
– były współpracownik Centrum Zdrowia Medycyna w Białymstoku

Wykształcenie:
– Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie 
– 2010 rok – uzyskanie tytułu specjalisty chirurgii plastycznej (specjalizacja pod kierunkiem prof. dr hab. n.med. Józefa Jethona)
– 2005 rok – uzyskanie tytułu specjalisty chirurgii ogólnej (specjalizacja pod kierunkiem dr Franciszka Adama Walczyńskiego)
-1999 rok – uzyskanie specjalizacji I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej (specjalizacja pod kierunkiem dr Franciszka Adama Walczyńskiego)