Nasz Zespół

dr ANNA PIETRASZKO

medycyna estetyczna

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, uczestnik wielu szkoleń, kursów i workshopów. W myśl zasady „mniej znaczy więcej” – szczególny nacisk kładzie na wydobycie naturalnego piękna pacjentów oraz odtworzenie młodzieńczego wyglądu twarzy i ciała poprzez zastosowanie technik regeneracyjnych i stymulujących odnowę własnych komórek.

Całościowe podejście do pacjenta, łączenie technik pozwala uzyskać bardzo dobre efekty, a jednocześnie zachować naturalny i piękny wygląd.

dr GRZEGORZ KOŁODZIEJSKI

dermatologia laserowa

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Specjalista I stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Posiadam wieloletnią praktykę w dziedzinie laseroterapii. Zabiegi laserowe wykonuje od 1999 roku. Pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie renomowanych firm Cutera, Palomar, Lumenis, Deca, Reliant.

Duża wiedza i doświadczenie pozwalają mi na przeprowadzanie zarówno standardowych zabiegów laserowych, takich jak fotoodmładzanie, zamykanie naczyń i usuwanie zmian i przebarwień, jak i zabiegów skomplikowanych, do których można zaliczyć usuwanie wrodzonych znamion naczyniowych, tatuaży, dermabrazję laserową oraz laserowe zabiegi dermatochirurgiczne.

Przyjmuję dorosłych i dzieci.

 

Zabiegi jakie wykonuje:

-usuwanie zmian naczyniowych na twarzy i ciele

-usuwanie naczyniaków

-usuwanie pajączków

-usuwanie rumienia na twarzy

-usuwanie naczynek wokół nosa

-usuwanie zmian nowotworowych skóry

-usuwanie znamion skórnych

-usuwanie brodawek wirusowych (kłykciny kończyste)

-usuwanie kurzajek

-usuwanie włókniaków

-usuwanie kępek żółtych

-usuwanie kaszaków

-usuwanie przebarwień

-odmładzanie skóry

-leczenie trądziku