MAKIJAŻ PERMANENTNY

Powinien być dyskretny, jakby go wcale nie było! Delikatny kolor ust, uregulowany kształt brwi – w tym tkwi  urok tatuażu twarzy. Makijaż powinien być jak najbardziej naturalny, tylko taki zapewni naturalne i najbardziej zadowalające rezultaty.

JAKIE EFEKTY DAJE MAKIJAŻ PERMANENTNY?

Zabiegi w Klinice Kosmedica w Warszawie wykonuje Linergistka, posiadająca tytuł Elite Linergist, który przyznawany jest najlepszym linergistką metody Long Time Liner.

Dzięki najdelikatniejszej z metod makijażu trwałego możemy wykonać:

  • makijaż permanentny ust – dyskretnie podkreślić kontury ust lub wypełnić je w całości kolorem
  • makijaż permanentny brwi – możemy zagęścić i nadać piękny kształt brwiom, podkreślić wyrazistość oczu poprzez narysowanie cieniutkiej linii między rzęsami.

PRZECIWWSKAZANIA ZABIEGU

  • ciąża
  • infekcja
  • cukrzyca
  • łuszczyca
  • przyjmowanie leków sterydowych

NA CZYM POLEGA MAKIJAŻ PERMANENTNY?

Przy pomocy najwyższej klasy aparatu do makijażu trwałego Conture MED 2000 (certyfikat produktu medycznego CE 01234) wprowadzone zostają do trzeciej warstwy naskórka pigmenty mineralne (certyfikat produktu medycznego CE 0123), niealergizujące, bezpieczne nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Pigmenty osadzone w przestrzeni międzykomórkowej utrzymują się w niej w widoczny sposób, od trzech do pięciu lat stopniowo ulegając rozjaśnieniu.

Nieznaczne podrażnienie, zaczerwienienie lub obrzęk skóry mogące wystąpić podczas zabiegu zazwyczaj ustępują w przeciągu paru godzin, co pozwala na powrót do zwykłej aktywności życiowej następnego dnia po zabiegu.

W klinice Kosmedica w Warszawie zabiegi makijażu permanentnego wykonywane są na jednym z najlepszych urządzeń dostępnych na europejskim rynku: urządzeniu Long-Time-Liner Contour MED 2000 z wykorzystaniem barwników mineralnych.
Zabiegi wykonywane tym aparatem dają minimalne odczucia bólowe. W metodzie tej igła nie dochodzi do skóry właściwej, pracuje bardzo powierzchownie i nie ma obawy, że barwnik wbity za głęboko pozostawi trwały i nierówny tatuaż. Zabiegi przeprowadzane są z zachowaniem całkowitej sterylności. Do zabiegów używa się jednorazowych sterylnych igieł. oferujemy Paniom zabiegi makijażu trwałego, którego efekty utrzymują się od trzech do pięciu lat.

Conture make-up wykonany metodą LONG TIME LINER to najłagodniejsza metoda makijażu trwałego na świecie znana i uznana od ponad dziesięciu lat.

MAKIJAŻ PERMANENTNY WARSZAWA