kilka słów o nas

Znajdz zabieg

Jesteśmy Kliniką medycyny estetycznej specjalizującą się w epilacji laserowej laserm Light Sheer.Działamy od 2000 roku. Od tego czasu stale doskonalimy swoją ofertę, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów, a także nieustannie rozwijającej się technologii. Z roku na rok zwiększamy zakres i efektywność wykonywanych zabiegów. Stawiamy przede wszystkim na naturalność i technologie!
Jakie zalety w takim razie oferują zabiegi najnowszej generacji? Uzyskanie naturalnego efektu, przy zminimalizowanej inwazyjności a tym samym, przy znacznie zwiększonym bezpieczeństwie i o wiele krótszym niż dotychczas czasie rekonwalescencji. W 2016 roku rozszerzyliśmy naszą działalność otwierając Klinikę, w której oferujemy szeroki zakres kompleksowych usług medycznych.

Podążamy za nowościami dotyczącymi zarówno technik zabiegowych jak i preparatów oraz nowych urządzeń. Systematycznie kształcimy nasz personel na licznych szkoleniach i sympozjach, zwiększając tym samym poziom i jakość wykonywanych przez nas usług. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani lekarze i kosmetolodzy, pracujący z wielką pasją i zaangażowaniem, co nieustannie przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Misją naszej placówki jest świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie, w sposób przyjazny i rzetelny w poszanowaniu Praw Pacjenta.
Serdecznie zapraszamy pozostając w nadziei, że będą Państwo zadowoleni z dokonanego wyboru.

Zespół Kliniki Kosmedica