Zaznacz stronę

JETT PLASMA

JETT PLASMA – leczenie opadających powiek

iorunujące zabiegi Jett Plasma Lift Medical!
Jett Plasma Lift Medical to nowość na rynku medycyny estetycznej!

Jest to nowa technologia leczenia strumieniem jonów i elektronów, którą niektórzy porównują do mechanizmu działania piorunów. Niweluje zmarszczki, blizny, rozstępy i poprawia owal twarzy. Doskonale radzi sobie również z kurzajkami, brodawkami, włókniakami, czy zmianami trądzikowymi.

Wskazania do zabiegu:
– opadające i pomarszczone powieki
– opadający owal twarzy
– zmarszczki
– wiotka i zwisająca skóra podbródka
– znamiona, brodawki, kurzajki
– rozstępy i blizny
– wypryski i stany zapalne towarzyszące trądzikowi

Efekty:
– lifting twarzy i likwidacja zmarszczek
– lifting i wygładzenie powiek – blefaroplastyka bez skalpela
– zwiększenie napięcia skóry podbródka i poprawa owalu twarzy
– poprawa kolorytu skóry
– usunięcie brodawek, kurzajek, włókniaków
– redukcja rozstępów i blizn
– terapia wspomagająca zmian towarzyszących trądzikowi

Przeciwwskazania do zabiegu:
– padaczka
– ciąża i karmienie piersią
– obecność metalowych elementów w ciele
– rozrusznik serca
– stan zapalny w miejscu wykonywania zabiegu
– żylaki

Efekty zabiegu osiągniete w naszej klinice

Jak dokładnie działa urządzenie Jett Plasma Lift Medical?
Jett Plasma Lift Medical został zaprojektowany do kontrolowanego niszczenia komórek skóry i innych komórek przy wyższych natężeniach wyładowania iskrowego. Przy najwyższej intensywności wyładowanie iskrowe przenosi energię cieplną, która jest w stanie odparować małe brodawki, kurzajki i zamykać małe naczynia. Tego rodzaju działanie jest możliwe dzięki ciągłemu przepływowi iskry przenoszącej energię cieplną. W chwili gdy strumień dosięga skóry, ulega ona ogrzaniu. Strumień iskier wytwarzany przez napięcie prądu stałego jest bardzo wąski (ok. 1 mm2), a w związku z tym leczenie i ukierunkowane zniszczenie komórek jest bardzo precyzyjne. Leczenie skóry przez wyładowania iskrowe jest całkowicie naturalnym procesem, a pożądany efekt jest osiągany dzięki procesom fizjologicznym.

Jett Plasma oddziałuje także na błony komórkowe, co daje efekt liftingu. Każda komórka ma potencjał błonowy (różnica potencjału elektrycznego pomiędzy obiema stronami błony). Zewnętrzna strona błony ma ładunek ujemny, wewnętrzna – ładunek dodatni. W miarę starzenia się skóry, ładunek elektryczny jest rozłożony nierównomiernie wzdłuż błony, a jej napięcie maleje. Gdy przez komórki przepływa prąd stały, następuje prawidłowe rozmieszczenie kationów po wewnętrznej i zewnętrznej stronie błony, dzięki czemu równoważy się potencjał błonowy. Napięcie elektryczne błony skóry jest zwiększone i błona ulega wzmocnieniu. Jeśli proces ten pojawi się w większości komórek na jednym obszarze, wzmocnienie skóry jest widzialne gołym okiem.

Inne elektrokautery wykorzystujące prąd zmienny nie są zdolne do depolaryzacji błony, ponieważ prąd zmienny albo drażni komórki lub wpływa na komórki troficznie i przeciwbólowo (w zależności od zastosowanej częstotliwości i natężenia). Depolaryzacja nie występuje, ponieważ prąd stały nie jest w stanie przejść przez błony komórkowe.

JETT PLASMA – Lifting powiek / Usuwanie zmarszczek

Górne powieki

1000 PLN

Dolne powieki

1000 PLN

Górne i dolne powieki

1500 PLN – 2000 PLN

Zmarszczki

150 PLN – 1000 PLN

KLINIKA CENTRUM

Warszawa Wola, ul. Piękna 15 lok. 32
(wjazd od ulicy Górczewskiej) vis a vis Wola Parku
przystanek autobusowy GÓRALSKA
numery autobusów – 154, 171, 190, 410, 501, 507, 523.

KLINIKA WOLA

Warszawa Śródmieście, ul. Mroczna 5a

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszą ofertą zabiegów medycyny estetycznej!

W naszych klinikach medycyny estetycznej Kosmedica w Warszawie (Warszawa-Wola, Warszawa-Śródmieście) wykonujemy zabiegi m.in.: DEPILACJA LASEROWA, MEDYCYNA ESTETYCZNA, DERMATOLOGIA LASEROWA, PROGRAMY ZABIEGOWE, OFERTA SPECJALNA, DERMAPEN, SCARLET, RFPERFECT PEEL, JETT PLASMA, Laser LightSheer, Laser frakcyjny diodowy Clear+Brilliant, Focus RF+ TALUS, Intraceuticals, SilkPeel MD Platinum, ICOONE Med., Twarz ,Oczy, Usta, Szyja, Dekolt, Ramiona Ciało, Strefa Mężczyzny, Makijaż permanentny, Kosmetyki pielęgnacyjne, Nasze urządzenia, Zaproszenia upominkowe, Vouchery prezentowe Bony. Serdecznie zapraszamy

KOSMEDICA © 2018 | by Marton Design