INTRACEUTICALS

ZABIEG GWIAZD

Jeżeli chcesz szybko odmłodzić cerę, wygładzić zmarszczki i przywrócić witalność i promienność cerze to polecamy zabieg Intraceuticals. Jest to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry! Najpopularniejszy zabieg wśród gwiazd światowego formatu!

Stosują go m.in.: Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Kate Perry, Fergie i Justin Timberlake.

JAKIE EFEKTY DAJE ZABIEG INFUZJI TLENOWEJ?

Efekty zabiegu  Intraceuticals w Klinice Kosmedica są widoczne już po pierwszym zabiegu. Są nimi widoczny lifting, świeżość i promienność. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Metoda ta pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala zwiększyć gęstość skóry, a także poprawić jej jędrność i napięcie. Przebarwienia zostają rozjaśnione, przez co następuje widoczna poprawa kolorytu. Intraceuticals łagodzi również objawy łuszczycy i egzemy, a także jest doskonałym sposobem na pozbycie się zapalnych stanów trądzikowych.

INTRACEUTICALS Warszawa – już dziś umów się na zabieg w Klinice Kosmedica

NA CZYM POLEGA ZABIEG INFUZJI TLENOWEJ?

Zabieg Intraceuticals wykorzystuje zjawisko infuzji – wtłaczania substancji aktywnych za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Zapewnia to specjalny aplikator, dzięki któremu działamy na skórę z określonej odległości i pod odpowiednim kątem – czystym, odpowiednio sprężonym tlenem. Metoda ta umożliwia wnikanie rozpylonego wcześniej, dedykowanego cerze serum kosmetycznego.

Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw skóry wraz z przyłączonymi składnikami aktywnymi oraz wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia i utrzymywać w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą niskocząsteczkowego.

TWÓJ PROBLEM

  • starzenie się skóry
  • zmarszczki
  • skóra pozbawiona kolorytu
  • przebarwienia
  • trądzik

W JAKI SPOSÓB PRZEPROWADZANY JEST ZABIEG INTRACEUTICALS?

Program kuracji Intraceuticals obejmuje serię sześciu zabiegów wykonywanych raz w tygodniu i powinien być powtarzany dwa razy w roku. W celu podtrzymywania uzyskanego efektu odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek powinno się wykonywać jeden zabieg w miesiącu. Zabieg warto wykonywać także przed szczególnymi wydarzeniami, kiedy chcemy wyglądać olśniewająco! 

Zabieg Infuzji tlenowej w Warszawie w Klinice Kosmedica, to cztery rodzaje serum dedykowane najpopularniejszym problemom skóry:

– Rejuvenate – zabieg odmładzający z kwasem hialuronowym

– Opulence – leczenie przebarwień

– Clarity – kuracja na trądzik różowaty, stany zapalne

– Atoxelene – kuracja na zmarszczki mimiczne, okolice oczu i ust

Nowość!

Opatentowany skład ampułki Rejuvenate został wzmocniony dodatkowym aktywnym składnikiem w maksymalnej dawce, w taki sposób, aby efekty zabiegu były jeszcze bardziej spektakularne. Terapia hiperbarycznym tlenem z ampułką Booster widocznie redukuje objawy starzenia i prowadzi do trwałego liftingu twarzy, jednocześnie regenerując skórę, wzmacniając ją, odżywiając i nawilżając.

Booster z witaminą C przeznaczony jest dla skór przedwcześnie starzejących się oraz fotouszkodzonych (z powodu częstego kontaktu z promieniowaniem słonecznym).

Działanie:

– napina i wygładza skórę

– pobudza produkcję kolagenu odpowiadającego za jędrność skóry

– rozjaśnia przebarwienia i plamy widocznie poprawiając barwę i promienność skóry

– zapewnia fotoochronę

– zwalcza działanie wolnych rodników

Wypróbuj na sobie moc czystego tlenu!

Zabieg Intraceuticals w połączeniu z Silk Peel to nieodzowny rytuał każdej gwiazdy przed wyjściem na czerwony dywan!

Nasi pacjenci skorzystali także z zabiegów:

Scarlet RF

Silkpeel