Zaznacz stronę

Osocze bogatopłytkowe

ABSOLUTNA NOWOŚĆ! Osocze bogatopłytkowe DR PRP i Prolo 30

Osocze bogatopłytkowe PRP, to preparat składający się ze skoncentrowanych płytek krwi uzyskany w wyniku selektywnego wirowania.

Koncentrat ten zawiera liczne czynniki wzrostu wpływające zasadniczo na procesy regeneracji tkanek:
– aktywacja komórek macierzystych
– stymulacja fibroblastrów do tworzenia nowego kolagenu
– angiogeneza (tworzenie się nowych naczyń włosowatych)

Wskazania:

– zmarszczki
– poprawa kolorytu skóry
– „worki” pod oczami
– łysienie
– blizny potrądzikowe

Zalety stosowania zabiegów z użyciem osocza PRP:

– brak ryzyka alergii lub infekcji
– naturalne procesy naprawcze
– skuteczny długotrwały efekt
– mało inwazyjny zabieg
– minimalny dyskomfort pacjenta
– krótki okres rekonwalescencji

Osocze osoczu nierówne!

Czym różni się zabieg z kapsułą PROLO 30 i DR PRP od innych zabiegów z użyciem osocza? Jak prawidłowo wybrać najskuteczniejszy zabieg spośród wielu dostępnych na rynku?

Na to pytanie odpowiada hematolog Iwona Hus, która prowadziła badania porównawcze kapsuły PROLO 30 i DR PRP z innymi obecnie dostępnymi systemami.

„Warunkiem skutecznego zabiegu z użyciem osocza jest uzyskanie w procesie wirowania krwi dużej liczby płytek krwi, co stanowi gwarancję dużego stężenia czynników wzrostu odpowiedzialnych za stymulację wytwarzania kolagenu i procesy odbudowy w skórze. Większą liczbę płytek krwi można uzyskać przygotowując preparat z większej objętości krwi. W dotychczas stosowanych zestawach objętość probówek wynosi jedynie 8-10 ml, natomiast zastosowanie kapsuły PROLO 30 pozwala na przygotowanie osocza z aż 30 ml krwi. Dzięki tak dużej objętości krwi uzyskuje się prawdziwe osocze bogatopłytkowe. Ponadto, kapsuła koncertująca PROLO 30 ma specjalną konstrukcję, która pozwala na podział osocza na frakcję bogato- i ubogopłytkową, czego nie można uzyskać w dotychczas stosowanych zwykłych probówkach. Dodatkową zaletą jest duża średnica kapsuły sprawiająca, że proces wirowania jest delikatniejszy, dzięki czemu płytki ulegają mniejszemu uszkodzeniu mechanicznemu. W celu potwierdzenia działania i skuteczności kapsuły PROLO 30 przeprowadzono badanie oceny mikroskopowej próbek osocza w porównaniu do krwi obwodowej. W osoczu PROLO 30 widoczne są płytki krwi o bardzo dobrej jakości i bardzo dużej liczbie. Przeprowadzona ocena mikroskopowa pozwala na potwierdzenie skuteczności działania kapsuły. Kapsuła PROLO 30 jest długo oczekiwaną innowacją na polskim rynku medycyny estetycznej. Duża liczba płytek krwi w koncentracie gwarantuje duże stężenie czynników wzrostu, co zapewnia lepszy efekt zabiegu.”

Zabieg z użyciem kapsuły PROLO 30 i DR PRP daje efekty porównywalne do wykonania 2-3 zabiegów z użyciem osocza uzyskanego ze zwykłych probówek.

Terapie łączone z osoczem PRP:

– PRP + laser frakcyjny
– PRP + nici PDO
– PRP + fala radiowa
– PRP + peelingi

Cena:

– zabieg na twarz – 1000 zł
– zabieg na twarz, szyję i dekolt – 1800 zł

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Twarz

600 PLN

Szyja

400 PLN

Twarz + szyja

800 PLN

Twarz + szyja + dekolt + dłonia

1500 PLN

Oczy

400 PLN

Dłonie

500 PLN

Skóra głowy

500 PLN

Rozstępy skórne

 Od 400 PLN

PROLO 20 ML –  2 okolice

1000 PLN

PROLO 20 ML –  3 okolice

1800 PLN

KLINIKA CENTRUM

Warszawa Śródmieście, ul. Piękna 15 lok. 32
Wejście od ul.Pięknej przy przystanku autobusowym.

 
KLINIKA WOLA

Warszawa Wola, ul. Mroczna 5a
(wjazd od ulicy Górczewskiej) vis a vis Wola Parku
przystanek autobusowy GÓRALSKA
numery autobusów - 109, 154, 171, 190, 523.

FORMULARZ KONTAKTOWY

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszą ofertą zabiegów medycyny estetycznej!

W naszych klinikach medycyny estetycznej Kosmedica w Warszawie (Warszawa-Wola, Warszawa-Śródmieście) wykonujemy zabiegi m.in.: DEPILACJA LASEROWA, MEDYCYNA ESTETYCZNA, DERMATOLOGIA LASEROWA, PROGRAMY ZABIEGOWE, OFERTA SPECJALNA, DERMAPEN, SCARLET, RFPERFECT PEEL, JETT PLASMA, Laser LightSheer, Laser frakcyjny diodowy Clear+Brilliant, Focus RF+ TALUS, Intraceuticals, SilkPeel MD Platinum, ICOONE Med., Twarz ,Oczy, Usta, Szyja, Dekolt, Ramiona Ciało, Strefa Mężczyzny, Makijaż permanentny, Kosmetyki pielęgnacyjne, Nasze urządzenia, Zaproszenia upominkowe, Vouchery prezentowe Bony. Serdecznie zapraszamy

KOSMEDICA © 2018 | by Marton Design